Magdalena Frąckowiak nago na Instagramie chwali się swoim seksownym ciałem i przy okazji rozprawia się ze swoimi hejterami. Polska supermodelka zdecydowała się ostatnio zaprezentować zdjęcia z gołym biustem na swoim profilu, który śledzi już ponad 381 tys. użytkowników serwisu. Jak możecie się domyślać, zachwytów pod rozbieraną fotką modelki praktycznie nie było końca. Okazało się jednak, że znaleźli się też tacy, którzy postanowili skrytykować 32-latkę za wrzucanie do sieci swoich zdjęć topless. Reakcja Magdaleny Frąckowiak była natychmiastowa. 

ZOBACZ: Kate Moss 43-letnia modelka w kampanii polskiej marki! Mamy wszystkie zdjęcia [FOTO]

Magdalena Frąckowiak nago na Instagramie

Magdalena Frąckowiak nie przejmuje się opiniami innych osób na swój temat. Lata spędzone w brutalnym świecie modelingu z pewnością uodporniły ją na krytykę. Dowód? Modelka nie ma zamiaru dyskutować z internautami, którzy nie lubią publikowanych przez nią treści i ma dla nich bardzo prostą radę.

- Masz jakiś problem? S*ka, która ma problem może przestać obserwować - takim opisem modelka opatrzyła swoje seksowne zdjęcie.

To jednak nie wszystko. Modelka postanowiła utrzeć nosa wszystkim, którym nie spodobał się jej odważny post i szybko wstawiła...kolejne niemal nagie zdjęcie.

 

ANY PROBLEM ? ... B* THAT HAVE A PROBLEM CAN UNFOLLOW

Post udostępniony przez Magdalena Frackowiak (@frackowiakmagdalena) 19 Sie, 2017 o 11:10 PDT

Co sądzicie o wstawianiu przez gwiazdy rozbieranych zdjęć na Instagrama?