Magdalena Frąckowiak i Alex Przetakiewicz rozstali się! Para była razem półtora roku, ale teraz, jak donosi Fakt, syn Joanny Przetakiewicz, postanowił zakończyć związek z top modelką. Przypomnijmy, że Magdalena Frąckowiak w 2013 roku była związana z synem Roberto Cavalliego, Daniele Cavallim. Para była nawet zaręczona, ale ich związek nie przetrwał próby czasu. Jak widać, z Alexem Przetakiewiczem Frąckowiak też nie ma co liczyć na szczęśliwe zakończenie. Jak informuje tabloid, partner modelki nie mógł znieść tego, że Frąckowiak na swoim Instagramie stworzyła coś w rodzaju "sekty" i "zaczęła żyć w utopijnym świecie"...

Magdalena Frąckowiak i syn Przetakiewicz rozstali się. Dlaczego?

Magdalena Frąckowiak nie ukrywa, że lubi szokować. 33-letnia modelka dość często na Instagramie chwali się swoimi zdjęciami w samej bieliźnie, stroju kąpielowym lub... nago. Większość fanów uwielbia pewność siebie Magdy i w komentarzach nazywa ją boginią, a nawet królową. Ona sama zwraca się do obserwatorów per "byczes". Społeczność wyznawców Frąckowiak podobno przestała podobać się synowi Joanny Przetakiewicz, który uważa, że sprawa zaszła za daleko, a modelka całkowicie odpłynęła w wykreowany świat Instagramu:

"Alex nie mógł znieść jej fochów i dziwacznego zachowania w Internecie. Magda zaczęła żyć w jakimś utopijnym świecie. Stworzyła grupę zagorzałych fanek i żyje tym jak małe dziecko. To dla Alexa wygląda jak chora sekta. Nie znał Magdy od tej strony. To wcielenie wcale mu nie odpowiada. Myślał, że ma więcej oleju w głowie i jest dojrzalsza - stwierdza znajomy Przetakiewicza w "Fakcie".

Magdalena Frąckowiak podobno nie przejęła się za bardzo rozstaniem, bo uważa, że Alex Przetakiewicz "jeszcze za nią zatęskni". Żadne z zainteresowanych nie odniosło się jeszcze do donosów "Faktu".