Kim jest Małgorzata Godlewska? Takie pytanie mogą sobie zadawać internauci, którzy widzieli już najnowszy hit Facebooka. Filmiki z kolędami śpiewanymi przez atrakcyjną brunetkę w mocnym makijażu zostały udostępnione już przez tysiące użytkowników serwisu. Nagłe zainteresowanie jej osobą sprawiło jednak, że kobieta skasowała część z nich ze swojego publicznego profilu. Jak wiadomo, w internecie nic nie ginie, dlatego nagrania z niezwykle ekspresyjnym wykonaniem tradycyjnej kolędy "Jezus Malusieńki" czy coveru świątecznej piosenki "Pada śnieg" w ekspresowym tempie wciąż rozprzestrzeniają się po sieci. Co wiemy o ich autorce?

ZOBACZ: MAŁGORZATA GODLEWSKA najlepsze parodie, remix i MEMY z siostrami Godlewskimi

Małgorzata Godlewska - kim jest?

Małgorzata Godlewska została już okrzyknięta przez internautów mianem 'trzeciej siostry Godlewskiej'. Do tej pory bardziej znane w sieci było bowiem jej rodzeństwo. Magdalena Godlewska, prywatnie mama dwuletniego chłopca, na co dzień pracuje jako dekoratorka wnętrz oraz jako specjalistka od leczenia dolegliwości związanych z włosami i skórą głowy we własnej klinice medycyny estetycznej. Fotomodelka jako pierwsza z sióstr Godlewskich przetarła im zresztą szklaki w show-biznesie.

Magdalena na swoim koncie ma chociażby udział w teledyskach Chrisa Browna i Popka oraz występy przed kamerą w programach "Damy i wieśniaczki" i "Niegrzeczna Pani Domu". Jej wdzięki można było podziwiać także w rozbieranych sesjach zdjęciowych dla magazynów "Playboy" i "CKM".  Z kolei Monika Esmeralda Godlewska to studentka psychologii, ale także uczestniczka programu w stacji MTV "Ex Na Plaży", chętnie udostępniająca swoje seksowne zdjęcia na Instagramie.

Małgorzata Godlewska podobnie jak swoje siostry, lubi eksponować swoje ciało na zdjęciach publikowanych w sieci. Jej hobby to poza śpiewaniem m.in. body painting i cosplay.

Zdjęcia Małgorzaty Godlewskiej możecie obejrzeć w naszej GALERII.