Magdalena Lamparska po raz pierwszy tak szczerze opowie o swoich sekretach, samotności, marzeniach i planach na przyszłość. A szczegóły swojego codziennego i prywatnego życia zdradzi Krzysztofowi Ibiszowi w programie „Demakijaż”. Jak wiele zdradzi popularnemu i niezwykle dociekliwemu dziennikarzowi?

ZOBACZ: KAROLINA SZOSTAK Zawieszona w wykonywaniu obowiązków w Polsacie! Na jak długo?

Magdalena Lamparska gra obecnie główną rolę w serialu „Niania w wielkim mieście”, w którym wciela się w postać Dany - opiekunki do dzieci. Był czas w jej prywatnym życiu, kiedy sama musiała się odnaleźć w wielkim mieście, bo z rodzinnego Słupska przeniosła się do Warszawy. Krzysztof Ibisz spróbuje się dowiedzieć jak to się stało, że córka matematyczki i profesora fizyki kwantowej została aktorką. Niewiele brakowało, a nigdy nie zobaczylibyśmy jej na ekranie -  rok przed egzaminami do szkoły teatralnej ledwo uszła z życiem z poważnego wypadku samochodowego. Jak to doświadczenie ją zmieniło?

Magda zdradzi, jak ważne jest dla niej to, co robi. Jak bardzo ceni sobie aktorstwo?

Aktorstwo jest fajne, bo daje Ci upust emocjonalny. Wszystko jest super kiedy pracujesz. Ale kiedy nie pracujesz i bywa cisza, to trzeba sobie poradzić. Dość wcześnie pojawiło się u mnie pytanie, kim jest Magda Lamparska kiedy nie gra..?

Aktorka powie przy okazji również, jak to się stało, że zagrała z hollywoodzkiej produkcji „Azyl", w której partnerowała Jessice Chastain:

Do filmu „Azyl" z Jessicą Chastain, wysłałam nagranie. Byłam wtedy w Polsce, strasznie zajęta pracą, ale przeczytałam scenariusz o 01:00 w nocy. Jakieś dwie godziny później zrozumiałam, że do sceny, którą muszę nagrać potrzebuję prawdziwego futra, którego nie miałam…

Resztę tej niesamowitej historii, ale także wiele innych, usłyszymy już dziś wieczorem w programie „Demakijaż".

POLECAMY: PAULINA CHRUŚCIEL nową gwiazdą serialu "Niani w wielkim mieście"! [GALERIA]

Odcinek z Magdaleną Lamparską obejrzycie dziś o godz. 22:00 na antenie Polsat Cafe.

Jesteście ciekawi, jak aktorka wypadnie na kozetce u Krzysztofa Ibisza? Zobaczcie fragment tego wywiadu w naszym WIDEO: