Magdalena Lamparska gra obecnie główną rolę w nowym serialu Polsatu "Niania w wielkim mieście". Aktorka wciela się w nim w rolę młodej, ambitnej i pięknej niani do zadań specjalnych. Jak się jednak okazuje, aktorka nie zawsze mogła się poszczycić taką urodą. A przede wszystkim – taką sylwetką! Mamy jej zdjęcia sprzed lat. Zobaczcie, jak bardzo się na nich różni od obecnej wersji samej siebie!

ZOBACZ: MAGDALENA LAMPARSKA po raz pierwszy mówi o swoim związku

Pamiętacie wcześniejsze serialowe role aktorki? Lamparska wystąpiła w dwóch popularnych produkcjach telewizji Polsat. Zagrała w siedmiu sezonach serialu "Hotel 52" oraz w dwóch sezonach "To nie koniec świata!". Postaci przez nią kreowanie z pewnością zapadły widzom w pamięci! Początkowo w "Hotelu 52" mogliśmy oglądać Magdalenę Lamparską w roli Marty - kelnerki  hotelowej restauracji. Jej lojalność, pracowitość oraz odpowiedzialność zostały docenione i Marta awansowała na recepcjonistkę tytułowego hotelu. Za to w serialu "To nie koniec świata!" zagrała Ulę u boku samego Eryka Lubosa.

W żadnym z tych wcieleń nie przypominała jednak Magdy Lamparskiej, którą kojarzymy z takich produkcji jak „Listy do M.2”, czy „Porady na zdrady” oraz jej najnowszego projektu, czyli właśnie serialu „Niania w wielkim mieście".

W naszej GALERII możecie zobaczyć, jak Magdalena Lamparska zmieniła się przez siedem sezonów "Hotelu 52" (2010 – 2013) oraz w dwóch sezonach serialu "To nie koniec świata!" (2013 – 2014).

POLECAMY: MATEUSZ RZEŹNICZAK Czy aktor z "Niani w wielkim mieście" spotkał już wybrankę serca?

Koniecznie zobaczcie też, jak Magda prezentuje się teraz, po swojej spektakularnej przemianie! Trzeci odcinek "Niani w wielkim mieście" już dziś wieczorem, o godzinie 21:35 w Polsacie.

Sami przyznacie, że metamorfoza Magdy Lamparskiej naprawdę robi wrażenie?!

Może ona także, podobnie do Karoliny Szostak, powinna napisać książkę o tym, jak szybko i zdrowo zgubić niepotrzebne kilogramy?!