Magdalena Lamparska, którą od 7 marca będziemy mogli oglądać w głównej roli nowego serialu Telewizji Polsat „Niania w wielkim mieście”, w najnowszym wydaniu magazynu Gala opowiedziała, co przewartościowało jej poglądy na życie. W wywiadzie udzielonym Annie Zejdler-Ibisz aktorka filmowa i teatralna powiedziała m.in. o ciężkim wypadku, który otworzył jej oczy na życie, które jej wcześniej umykało. Jak to się stało?

ZOBACZ: MAGDA LAMPARSKA, KAMILLA BAAR, DOROTA CHOTECKA I JOANNA ORLEAŃSKA na konferencji prasowej serialu „Niania w wielkim mieście”

Magdalena Lamparska to jedna z najgorętszych gwiazd tego sezonu. W styczniu odbyła się premiera międzynarodowej produkcji "Bez paniki, z odrobiną histerii" (No Panic, With a Hint of Hysteria) z jej udziałem. 15 lutego miała miejsce premiera spektaklu "Hollywood" w Teatrze WARSawy, a już za kilka dni wejdzie do kin film “Porady na zdrady”, w którym gra główną rolę. To jednak nie wszystko.

W marcu Magdalenę czekają aż dwie premiery - serial Telewizji Polsat “Niania w wielkim mieście” i amerykańska produkcja “Azyl" (The Zookeeper's Wife). W najnowszym wywiadzie dla dwutygodnika Gala aktorka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy dotyczącego jej życia prywatnego i szczerze opowiedziała o swojej determinacji oraz odwadze w dążeniu do obranego celu:

Zawsze byłam marzycielką, byłam też niezwykle uparta i naprawdę ciężko pracowałam. Jadąc na egzaminy do szkoły teatralnej, czułam się przygotowana i właściwie pewna, że się uda. Rok wcześniej miałam bardzo poważny wypadek samochodowy, złamałam kręgosłup. Wypadek przewartościował moje poglądy, wtedy obiecałam sobie, że nie prześpię życia. W ciągu roku przeszłam niesamowicie intensywną rehabilitację. Na tyle skuteczną, że na egzaminach byłam znowu sprawna fizycznie. Bez determinacji, którą miałam w sobie, to by się nie udało!

Jak widzicie, Magda musiała doznać dopiero poważnego szoku, żeby zdać sobie sprawę z tego, co jest dla niej najważniejsze i jak zacząć o to walczyć. Teraz może na szczęście cieszyć się owocami tej walki. Choćby w postaci nowych wyzwań aktorskich. Najnowszym z nich jest jej tytułowa rola w serialu „Niania w wielkim mieście”.

Serial ten opowiada o losach Dany, która świeżo po skończeniu studiów stoi w obliczu ważnych decyzji. Chce być psychologiem w Warszawie, ale bez rodzinnego zaplecza i koneksji jej wysiłki, by znaleźć dobrą pracę, są bezowocne.

Los rzuca Danie koło ratunkowe i dziewczyna podejmuje pracę w ekskluzywnej agencji niań. Wkrótce okazuje się, że praca z dziećmi to zadanie wymagające nie tylko  umiejętności psychologa, ale i kierowcy rajdowego, a nawet czarownicy.

POLECAMY: IZA KUNA "Nie sztuka wydawać, jak się ma. Dlatego zazwyczaj mam długi" [WYWIAD]

Czy ten zarys fabuły zainteresował Was na tyle, żeby obejrzeć pierwszy odcinek serialu?

Dwunastoodcinkowa produkcja zadebiutuje 7 marca, o godzinie 21:30 na antenie Polsat.

Więcej o Magdalenie Lamparskiej znajdziecie zaś w najnowszym wydaniu dwutygodnika Gala. Ten już od poniedziałku znajdziecie w kioskach i salonach prasowych.