Magdalena Lamparska wystąpi w nowym serialu, którego produkcję planuje telewizja Polsat.Niania w wielkim mieście”, bo tak brzmi tytuł nowego serialu, ma pojawić się na antenie Polsatu wiosną przyszłego rok. Taką informację podał niedawno portal Wirtualnemedia.pl.

MAGDALENA LAMPARSKA - NIANIA DO WYNAJĘCIA?

Serial „Niania w wielkim mieście” ma być historią młodej dziewczyny z prowincji, która przyjeżdża do dużego miasta i zatrudnia się jako niania do wynajęcia w agencji opiekunek do dzieci. Właśnie w tę rolę ma wcielić się Magdalena Lamparska, znana z takich produkcji jak „Listy do M.2” czy „Bogowie”. Partnerować jej mają Kamila Baar, Przemysław Sadowski oraz Stefan Pawłowski.

O pomyśle na serial opowiedział portalowi Michał Kwieciński, szef firmy Akson Studio, która jest producentem serialu:

Każdy odcinek będzie oddzielną historią, przedstawiającą konkretną rodzinę z dzieckiem, a w rolach drugoplanowych pojawi się wiele gwiazd polskiego kina.

Polsat rozpocznie emisję nowego serialu wiosną przyszłego roku. Łącznie stacja planuje pokazać trzynaście odcinków „Niani w wielkim mieście”.

POLSAT - NOWOŚCI W RAMÓWCE

Nowy projekt serialowy wejdzie na antenę stacji w tym samym czasie, kiedy Polsat pokaże pierwsze odcinki odświeżonego talent show „Idol”. Precastingi do nowej edycji tego programu muzycznego ruszą w listopadzie br.

W mediach już pojawiły się spekulacje, że na potrzeby reaktywacji formatu z TVN-em pożegna się Kuba Wojewódzki, który dołączy do panelu jurorskiego. Na chwilę obecną na jurorów typowani są: Elżbieta Zapędowska, Jacek Cygan oraz Kora Jackowska.