Magdalena Lamparska wzięła ślub! Mężem aktorki został Bartek Osumek, podróżnik i dziennikarz. Para trzyma swój związek z dala od błysków fleszy, pokazuje się razem jedynie na Instagramie, nigdy nie bywa na galach, ani nie pozuje na ściankach. W 2017 roku na świat przyszło pierwsze dziecko Lamparskiej i Osumka - upragniony synek, Tymoteusz. Aktorka nie ukrywa, że jest bardzo zadowolona ze swojego życia rodzinnego i spełnia się w roli mamy. Do pełni szczęścia parze brakowało jedynie wypowiedzenia sakramentalnego "tak".

Magdalena Lamparska wyszła za mąż

Magdalena Lamparska i Bartek Osumek wzięli ślub w Watykanie. Para zdecydowała się na cichą ceremonię, na którą zaprosiła jedynie najbliższych. Lamparska miała na sobie skromną białą suknię z długimi prześwitującymi rękawami oraz żabotem. Włosy ułożyła w eleganckie fale i wpięła w nie błyszczącą spinkę. Pan młody zdecydował się na klasyczny granatowy garnitur i białą koszulę. 

Pod sesją ślubną Magdy Lamparskiej od razu posypały się gratulacje od znanych gwiazd, m.in. Pauliny Krupińskiej, Tamary Arciuch, Magdy Cieleckiej czy Pawła Małaszyńskiego. My również gratulujemy!

Zdjęcia ze ślubu Magdy Lamparskiej obejrzycie w naszej galerii --->