Znakiem rozpoznawczym Magdaleny Mielcarz od dawna były długie blond włosy, którym była wierna. Ale to już przeszłość! Jak widać - idzie wiosna i czas na zmiany. Gwiazda podzieliła się z fanami na Instagramie zdjęciami w zupełnie innej fryzurze.

Magdalena Mielcarz kilka lat temu zdecydowała, że rezygnuje z prężnie rozwijającej się kariery w Polsce i przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Mimo że często odwiedza nasz kraj, to właśnie za Oceanem układa swoje życie z amerykańskim prawnikiem i biznesmenem - Adrianem Ashkenazym, z którym ma dwie córki. Swoim codziennym życiem, gwiazda lubi dzielić się na Instagramie. Właśnie tam ostatnio zaprezentowała efekt swojej ekstremalnej metamorfozy! Po długim warkoczu gwiazdy nie ma już śladu...Mielcarz postanowiła odświeżyć swój look i zdecydowała się na ostre, seksowne cięcie w stylu rockowej chłopczycy.

Metamorfoza gwiazdy podzieliła jej fanów na Instagramie. Nie brakuje komplementów i pozytywnych komentarzy:

"Wyglądasz super nowocześnie. Jak nastolatka." 

"Rewelacja! 10 lat młodziej"

...ale nie wszystkim taka drastyczna metamorfoza gwiazdy przypadła do gustu:

"Gdzie są te śliczne blond włoski ? Uwielbiałam je!"

"Jednak wole Ciebie w długich włosach. Niby młodziej.....ale coś jest nie tak....niechlujnie jakby, niestarannie, bez klasy....takie zmiany sprawdzają się jak się ma 25 lat a teraz......"

Zobaczcie w naszej GALERII jak wygląda teraz Magda Mielcarz!

Podoba Wam się odświeżony wizerunek gwiazdy? 

 

Post udostępniony przez Magdalena Mielcarz (@magdalenamielcarz) 17 Lut, 2017 o 11:17 PST