W tym roku wypada 10. rocznica ślubu Magdy Mielcarz i Adriana Ashkenazy. I to właśnie z te okazji para postanowiła odnowić przysięgę małżeńską. Polska piękność, która do tej pory nie wrzucała raczej do sieci zdjęć swojego partnera, z okazji tej uroczystości zrobiła jednak wyjątek. Na Instagramie Magdy Mielcarz pojawił się nie tylko portret szczęśliwej pary, lecz także filmik, na którym widzimy, jak małżonkowie, trzymając się za ręce, spacerują po włoskich wzgórzach. To ujęcie powstało najprawdopodobniej zaraz po tym, jak gwiazda i jej mąż odnowili śluby małżeńskie. Przypomnijmy, że Mielcarz i Ashkenazy mają dwoje dzieci - dwie córeczki. Czy dziewczynki rozsypywały kwiatki na ponownych zaślubinach rodziców? Zobaczcie w GALERII!

ZOBACZ: MAGDALENA MIELCARZ topless w kampanii perfum Bohoboco. Wow!

Jednak nie tylko krajobrazy robią w tym przypadku olbrzymie wrażenie. Na uwagę zasługuje także piękna, długa suknia, którą Magda wybrała na ceremonię odnowienia zaślubin. Kreacja Mielcarz pochodzi od polskiego duetu Bohoboco i faktycznie utrzymana została w stylu boho, który Magda od lat ceni i na który często stawia. Mielcarz wyglądała w długiej białej sukni po prostu zjawiskowo!

A gdzie para wybierze się na swój drugi miesiąc poślubny? Zgadujemy, że Magda i Adrian zdecydują się na przejażdżkę po Włoszech. W końcu, jak widać, tamtejszy klimat i kuchnia bardzo im odpowiadają ;-)

A my serdecznie gratulujemy Mielcarz i Ashkenazy'emu odnowienia ślubów i życzymy kolejnych lat pięknej i głębokiej miłości! Jak widać, plotki o tym, że Magda Mielcarz rozwodzi się z mężem, okazały się kompletnie bezpodstawne.

Zobaczcie, jak wyglądała suknia ślubny Magdy Mielcarz>>