Magdalena Ogórek urodziła się 23 lutego 1979 - w tym roku skończy więc 40 lat. Pochodzi z Rybnika. Jest absolwentką tamtejszego II Liceum Ogólnokształcącego. Studiowała na Uniwersytecie Opolskim, gdzie uzyskała dyplom magistra historii. W 2003 ukończyła podyplomowe studia na kierunku integracja europejska na Uniwersytecie Warszawskim. Edukację kontynuowała w European Institute of Public Administration w holenderskim Maastricht. Od 2009 jest doktorem nauk humanistycznych. Sprawdź, co wiemy na temat jej życia prywatnego poniżej.

Magdalena Ogórek - mąż

Magdalena Ogórek jest żoną ekonomisty, Piotra Mochnaczewskiego, posła na Sejm w latach 1991-1993 z ramienia partii SLD. W czasach rządów Leszka Millera był pracownikiem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Mąż Magdaleny Ogórek w 2019 skończy 54 lata. Ogórek kilka lat temu zdementowała plotki o tym, że rozbiła jego pierwsze małżeństwo.

- Dementi: nie rozbiłam rodziny, męża poznałam kilka lat po jego rozwodzie, sama nie jestem rozwódką - napisała na Twitterze w styczniu 2015.

Parę lat temu media spekulowały też na temat jej związku z dziennikarzem, Bartoszem Węglarczykiem.

Magdalena Ogórek - córka

Magdalena Ogórek ma jedno dziecko. Jej córka, Magda, przyszła na świat w 2005. Dziewczynka jest owocem związku Ogórek z jej mężem.

Magdalena Ogórek kiedyś i dziś - zobacz jej stare i nowe zdjęcia w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Magdalena Ogórek z torebką za 10 tysięcy złotych na ramówce TVP. Warta swojej ceny?