Magdalena Ogórek była jedną z gwiazd czwartkowej ramówki Telewizji Polskiej. I o ile większość gwiazd postawiła tego wieczoru nie biel, czerwień lub czerń, to jednak była kandydatka na prezydenta RP i gwiazda telewizji TVP Info zdecydowała się na romantyczny błękit. Na stylizację Magdaleny Ogórek złożyła się sukienka mini z głębokim dekoltem i krótkimi rękawkami, zamszowe buty na grubym słupku oraz torebka, o której marzą wszystkie fashionistki i blogerki na świecie! Na dodatek jej cena może zwalić z nóg! Ile kosztowała torebka Magdaleny Ogórek i co to za model i marka?

ZOBACZ: RAMÓWKA TVP Kożuchowska, Sadowska, Kurdej-Szatan i inne gwiazdy na prezentacji nowej ramówki TVP [NA ŻYWO]

Torebka Magdaleny Ogórek od Louis Vuitton

Magdalena Ogórek dopełniła bowiem swoją czwartkową stylizację błękitną torebką we wzór obrazu Van Gogha, które pochodzi od francuskiego domu mody Louis Vuitton. Takie cacko to nie lada gratka dla każdej fanki mody. Torebka Ogórek ta to model Speedy 30, który pochodzi z limitowanej kolekcji Master LV x Koons i kosztuje ponad 10 tysięcy złotych!

W ramach specjalnej linii Master LV x Koons, zaprojektowanej przez amerykańskiego artystę Jeffa Koonsa, znalazły się też torebki inspirowane dziełami innych klasyków światowego malarstwie, takich jak LeonardoDa Vinci, Tycjan czy Rubens. W torebkach i akcesach z tej linii od razu zakochały się gwiazdy i celebrytki. Jak widać, Magdalena Ogórek doskonale wie, jak podążać za światowymi trendami, co nie zmienia faktu, że to dość kosztowne hobby... I czy aby na pewno torebka jest ładna? Jak sądzicie? My mamy mieszane odczucia...

Dalibyście 10 tysięcy złotych za torebkę z repliką obrazu Van Gogha? Jak widać, Magdalena Ogórek nie ma z tym problemu ;-)