Dawno niewidziana na salonach Magdalena Ogórek z powrotem zaczęła się pojawiać na czerwonym dywanie. Po dość spektakularnej przegranej w wyborach prezydenckich w zeszłym roku, dziennikarka i pani filozof zniknęła na jakiś czas z życia publicznego. Podobno w czasie swojej medialnej ciszy rozstała się też ze swoim chłopakiem i doradcą merytorycznym, dziennikarzem Bartoszem Węglarczykiem. Kilka dni temu media rozgrzała plotka o tym, że była twarz TVN 24 BIS (oraz lewicy) związała się z prawicowym dziennikarzem Łukaszem Warzechą. Teraz Magdalena Ogórek postanowiła wyjść z cienia i po raz pierwszy po długiej nieobecności pokazała się na publicznym evencie.

ZOBACZ: MAGDALENA OGÓREK Porzuciła Bartosza Węglarczyka...?

W niedzielę była Ogórek pojawiła się na promocji kalendarza Szlachetna Kobieta. Po raz kolejny postawiła na dość krótką sukienkę. Z takich właśnie modeli zasłynęła podczas swoich publicznych wyjść w trakcie kampanii prezydenckiej. Ostatnia jej kreacja nie była jednak najodważniejszą, w jakiej ją widziano. Czarna sukienka z koronkową górą i aksamitną kokardą zasłaniała bowiem całkiem dużo, łącznie z dekoltem i ramionami zakrytymi czarną, gęstą koronką.

POLECAMY: MAGDALENA OGÓREK w broszce Chanel (!) nagrywa własny program! Wraca do telewizji? [FOTO]

Model, w którym pokazała się Magdalena Ogórek, to kreacja marki Self Portrait o wartości 1730 złotych! Dokładnie ten sam model jakiś czas temu wybrała dla siebie Izabella Janachowska.

W stroju zdominowanym przez czarny kolor Magdalena Ogórek promowała kalendarz charytatywny Szlachetna Kobieta, choć nieoficjalnie mówi się, że to wyjście miało być jej symbolicznym powrotem do show-biznesu.

CZYTAJ TEŻ: MAGDALENA OGÓREK pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Podobna? [FOTO]

Była prezenterka TVN 24 BIS póki co wróciła do Telewizji Polskiej, do której przyjęto ją mimo faktu, iż w zeszłorocznych wyborach prezydenckich wystartowała z ramienia SLD. Magdalena Ogórek od początku listopada pojawia się jako prowadząca „W Tyle Wizji” na TVP Info. Póki co nikogo nie zszokowała swoimi stylizacjami na antenie. Czy to znaczy, że okres stylizacji w stylu „koszulek nocnych” ma już za sobą?