Magdalena Różczka jest gwiazdą nowej "Gali". Aktorka opowiedziała w magazynie o swojej rodzinie, o tym, jak zmieniło ją macierzyństwo, a także o tym, jak dojrzewała do samoakceptacji. Choć dziś Różczka uchodzi za jedną z najpiękniejszych Polek, to jednak długo zmagała się z kompleksami. W "Gali" Różczka wymienia dokładnie, czego w sobie nie lubiła. Jednak z biegiem lat pokochała samą siebie i dziś czuje się świetnie w swojej skórze. Ba, Magdalena podkreśla nawet, że lubi mieć 40 lat i nie chce udawać młodszej. Dlatego nie stosuje na przykład botoksu. O czym jeszcze opowiedziała aktorka w nowej "Gali"? Sprawdź PONIŻEJ i przeczytaj fragmenty wywiadu jeszcze przed publikacją magazynu.

Magdalena Różczka w "Gali"

Różczka w "Gali" mówi dużo o swojej rodzinie. Przyznaje, że macierzyństwo było spełnieniem jej marzeń. Jednak aktorstwo pozostaje jej pasją, dlatego nie zamierza z niego rezygnować mimo wielu "domowych" obowiązków:

Zawsze wiedziałam, że rodzina będzie dla mnie najważniejsza. Póki jej nie miałam, dużo pracowałam. Gdy zo­stałam mamą, moje życie się przewar­tościowało - mówi Różczka w "Gali". - Najszczęśliwsza jestem w domu z cór­kami, ale gdybym dzisiaj dowiedziała się, że do końca życia nie pojawię się na planie, byłoby mi bardzo smutno.

Magdalena wyznaje, że właśnie teraz czuje się szczęśliwa i spełniona. Wcześniej miała bowiem wiele kompleksów.

Sku­piałam się na tym, co mi się w sobie nie podobało - wyjaśnia. - Przeszkadzało mi to, że gdy się uśmiecham, to widać mi dziąsła. Zawsze nosiłam spodnie lub długą spódnicę, bo nie mam nóg jak modelka. Kiedyś było tak, że jeśli na 10 komentarzy na mój temat dzie­więć było pozytywnych, a jeden nega­tywny, zapamiętywałam tylko ten krytyczny.

W końcu aktorce udało się jednak nabrać zdrowego dystansu do swojego zawodu i do popularności, a także - po prostu polubić siebie.

Im jestem starsza, tym lepiej się z sobą czuję. Je­stem dumna z tego, że jeszcze nikt nie namówił mnie na botoks. W dzisiej­szych czasach ciągle ktoś cię zachęca do poprawy tego i owego. A ja mam 40 lat, jest mi z tym bardzo dobrze i nie chcę udawać młodszej. Chcę wy­glądać jak zdrowa 40-latka.

Cały wywiad z Magdaleną Różczką przeczytasz w nowej "Gali". Numer w sprzedaży od poniedziałku, 15 kwietnia. Polecamy!