Na początku ubiegłego roku dobiegł końca proces, jaki producenci serialu "Szpilki na Giewoncie" wytoczyli Magdalenie Schejbal. Aktorka skarżyła się bowiem publicznie, że ekipa serialu stosowała wobec niej mobbing, a nawet naraziła ją i jej nienarodzone jeszcze dziecko na poważne problemy zdrowotne!

W kwietniu zeszłego roku spór między Schejbal a producentami "Szpilek" znalazł swój finał w sądzie, który przyznał rację twórcom serialu. Zgodnie z wyrokiem, gwiazda miała na własny koszt opublikować w prasie przeprosiny za swoje słowa, wpłacić 10 tysięcy złotych na cele charytatywne i i zapłacić koszty procesu.

Magdalena Schejbal nie dała jednak za wygraną i złożyła apelację. Jak donosi jednak "Twoje Imperium", warszawski sąd podtrzymał wydany w 2014 roku wyrok, który w efekcie uprawomocnił się!

Każdy człowiek ma obowiązek zachowania pewnej rozwagi w życiu. Pani jej nie zachowała – miał powiedzieć w uzasadnieniu wyroku sędzia.

Do niedawna Schejbal skarżyła się na problemy finansowe, teraz jednak dostała angaż do nowego serialu TVN "Mąż czy nie mąż". Miejmy więc nadzieję, że nie będzie miała problemów z zapłaceniem zasądzonej kwoty.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Magdalena Schejbal - Dostała nową rolę!