Magda Gessler, czyli najsławniejsza restauratorka w Polsce, zgromadziła na swoich social mediach całkiem spore grono fanów i followersów. Tylko na Instagramie śledzi ją ponad 298 tysięcy osób! Nic dziwnego, że pod zdjęciami gwiazdy pojawia się aż tak dużo reakcji i komentarzy. A jak fani gwiazdy zareagowali na jej ostatnie zdjęcie - to, na którym pokazała się zupełnie bez makijażu?

Magda Gessler bez makijażu

Magda Gessler właśnie opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia, do których pozuje bez jakiegokolwiek makijażu! Wakacje, na których się obecnie znajduje, najwidoczniej bardzo jej służą. Można to wywnioskować m.in. z hashtagów pod jej zdjęciami: "love", "słońce", "cisza", "chwila dla mnie". Na jednej z fotek możemy nawet dostrzec jej partnera - Waldemara Kozerawskiego. Jednak to nie on, a brak makijażu na twarzy Magdy Gessler wywołał całą serię komentarzy pod fotką gwiazd. Co pisali jej fani?

Magda Gessler - komentarze pod postem:

Boże, zero brwi. Po co Pani to zrobiła? Po co to zdjęcie?

Te usta i ten wąsik nad nimi. Masakra. Nieładnie to wygląda…

Tak wygląda prawdziwa kobieta zmęczona pracą.

W końcu wygląda Pani a zrelaksowaną. Życzę udanego wypoczynku!

Ale powieki to powinna Pani sobie wyciąć. Nie, że zgryźliwie to piszę ,ale zmieniłaby się Pani twarz, oczy byłyby większe!

Znacznie lepiej Pani w naturalnej odsłonie, aniżeli w tym mocnym makijażu. Proszę go tak dużo na siebie nie nakładać!

Jak widać, fani Magdy Gessler są mocno podzieleni w kwestii jej fotki bez makijażu. A Wam jak się podoba prowadząca „Kuchennych Rewolucji” saute? Lepiej wygląda w makijażu? Czy jednak wolicie ją z podkładem i pudrem na twarzy?