Maja Bohosiewicz wychodzi za mąż. Dzisiaj nasza rodzina stanie się oficjalnie Bohosiewicz-Kwaśniewska - napisała aktorka pod wspólnym zdjęciem na Instagramie. Widzimy na nim Maję, dwoje jej dzieci oraz partnera. Dalej Bohosiewicz wychwala swojego ukochanego oraz wyznaje, że nie wierzy w związki idealne, ale w prawdziwą miłość już tak: Dzisiaj powiem “tak” najfajniejszemu facetowi, jakiego w życiu poznałam, mojej drugiej połówce, komuś, komu codziennie mówię "Kocham Cię" z oddaniem i szczerością. O tym, że Maja Bohosiewicz bierze ślub, wiadomo było już od jakiegoś czasu. Siostra Soni Bohosiewicz pochwaliła się zdjęciami z przymierzalni, na których widzimy ją w sukni ślubnej. Maja jest bardzo otwartą osobą, w filmikach i pod zdjęciami na Instagramie zawsze mówi, co myśli, i nie ukrywa, jak jest. Za tę szczerość i poczucie humoru pokochali ją fani - ma ich obecnie ponad 300 tysięcy. A kim jest mężczyzna, którego Maja Bohosiewicz poślubi 31 grudnia, w ostatnią noc 2017 roku? Sprawdź PONIŻEJ.

Maja Bohosiewicz - kim jest jej przyszły mąż?

Partner Mai Bohosiewicz nazywa się Tomasz Kwaśniewski. Aktorka ma z nim dwoje dzieci - synka Zacharego (urodzonego w czerwcu 2016 roku) i córkę Leonię (urodzoną w lipcu 2017 roku). O Kwaśniewskim wiadomo tylko, że jest biznesmenem oraz że nie jest związany z show-biznesem. O dacie swojego ślubu z Tomaszem Bohosiewicz poinformowała oficjalnie na Instagramie. Zaznaczyła przy tym, że każdy, kto dobrze im życzy w tym wyjątkowym dniu, może wpłacić datek na zbiórkę na rzecz dzieci:

Ci którzy będą z nami w dniu naszego ślubu oraz Ci którzy chcieliby życzyć nam wszystkiego co najlepsze. Prosimy was o symboliczną wpłatę na rzecz Dzidziutków zamiast kwiatków czy wina. Przewodnią ideą Programu jest ratowanie zagrożonego życia dzieci, przywracanie im zdrowia, wspieranie ich edukacji, niesienie pomocy w trudnych warunkach materialnych - wyjaśnia Maja na Facebooku.

Maja Bohosiewicz i Tomasz Kwaśniewski biorą ślub 31 grudnia. Aktorka nie podała co prawda godziny i miejsca, ale widać, że z wydarzenia nie zamierza robić tajemnicy. Najprawdopodobniej już jutro zobaczymy zdjęcia ze ślubu Bohosiewicz. Jesteśmy bardzo ciekawi, jaką suknię ślubną wybrała! A PONIŻEJ przeczytacie pełną treść romantycznego wpisu, jaki Bohosiewicz zamieściła dziś rano na Instagramie:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani, wiem, że jutro nie będzie już tajemnicy. Dzisiaj nasza rodzina stanie się oficjalnie Bohosiewicz Kwaśniewska. Dzisiaj powiem “tak” najfajniejszemu facetowi jakiego w życiu poznałam, mojej drugiej połówce, komuś komu codziennie mówie Kocham Cię z oddaniem i szczerością. Nie wierze w związki idealne ale wierze, że ludzie popełniają błędy i uczą się na nich żeby stawać się lepszą wersją siebie. Życzę nam abyśmy zawsze żyli w zgodzie i w zdrowiu. Jeżeli chcecie złożyć nam życzenia to prosimy wpłaćcie choć malutki datek na naszą zbiórkę którą założyliśmy na facebook. Link będzie w stories. https://www.facebook.com/donate/1166110203554651/?fundraiser_source=external_url

Post udostępniony przez Maja Bohosiewicz (@majabohosiewicz) Gru 31, 2018 o 3:26 PST