Maffashion niedawno po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszedł jej synek Bastian, któremu razem z Sebastianem Fabijańskim poświęca każdą wolną chwilę. Blogerka nie wstydzi się też pokazywania swojego ciała po ciąży i dzieli się wskazówkami na temat macierzyństwa z innymi mamami. Niestety, nie wszystkie jej porady spotykają się z pozytywnym odbiorem internautów. Ostatnio spore kontrowersje wywołały polecane przez nią suplementy diety na wzmocnienie włosów. 

- Nie wiem jak będzie z moimi włosami po ciąży, po skończonym karmieniu i czy faktycznie zaczną wypadać. Wybieram profilaktykę i dmucham na zimne i kilku tygodni biorę [tu Maff zareklamowała produkt z kodem rabatowym na zakupy]. Wiele moich obserwatorek pisało mi o tym by zadbać o włosy już wcześniej. Piszecie mi także jak to było u Was z tym wypadaniem. I szczerze? Nie ma reguły. Ze skrajności w skrajność. Zobaczymy! - napisała na Instagramie. 

Maja Bohosiewicz krytykuje Maffashion na Instagramie

Internauci szybko odkryli, że na stronie reklamowanego przez nią preparatu, producent nie zaleca stosowania go podczas karmienia piersią. W dyskusję włączyła się także Maja Bohosiewicz, która skrytykowała blogerkę na swojej relacji.

- Jeżeli widzicie suplement diety reklamowany na magiczny porost włosów i osoba Wam pokazuje, jaki ma niesamowite baby hair po stosowaniu, chociaż generalnie dopiero co urodziła dziecko, karmi piersią i nie może stosować żadnego suplementu, to przemyślcie to dwa razy. Pamiętajcie, że podczas ciąży i karmienia piersią praktycznie żadnych suplementów się nie powinno przyjmować, wszystkie powinno się konsultować z lekarzem - ostrzegła Bohosiewicz. 

W odpowiedzi Maffashion zapewniła, że ona sama może stosować polecane suplementy, ale zaznaczyła, aby każde wątpliwości konsultować z lekarzem.

- Ja polecam je jako normalne suple na włosy. Pomagają też na paznokcie. Oczywiście moja sytuacja jest inna, no chodzi tu o włosy po ciąży. Ale przecież każdy używa według własnych potrzeb oraz, kiedy ma wątpliwości, to zawsze, ale to zawsze pierwszym doradcą jest lekarz. Ja mogę je brać - wytłumaczyła.

A jakie jest Wasze zdanie w tym temacie?