Maja Bohosiewicz radosną wieścią podzieliła się z fanami już na początku roku. Gwiazda oświadczyła wówczas, że spodziewa się dziecka. Dla wielu ta wiadomość była sporym zaskoczeniem, ponieważ aktorka przez jakiś czas miała opinię takiej, która lubi się dobrze zabawić. Wielu raczej nie widziało jej w roli matki.

Zobacz: Maja Bohosiewicz jest w ciąży!

Odkąd Maja Bohosiewicz zaczęła publikować zdjęcia na Instagramie, zainteresowani życiem aktorki nie mieli wątpliwości. Gwiazda chętnie wrzucała do sieci zdjęcia ciążowego brzuszka. Co więcej, Bohosiewicz tak bardzo spełniała się w roli matki, że założyła nawet bloga Majkapolka.pl.

Zobacz: MAJA BOHOSIEWICZ Dołączyła do grona blogerek!

Przez cały okres ciąży Maja Bohosiewicz dzieliła się z fanami mnóstwem zdjęć.  Gdy na świecie pojawiło się jej pierwsze dziecko, również pochwaliła się dobrą wiadomością.  Co prawda gwiazda poinformowała wszystkich, że nie zamierza wrzucać do sieci zdjęć swojej pociechy, to fani cierpliwie oczekują zdjęcia malucha.

Zobacz: Maja Bohosiewicz urodziła! Aktorka pochwaliła się wymownym zdjęciem

 Aktualnie, jak przystało na młodą mamę, Maja Bohosiewicz wypoczywa i dochodzi do formy sprzed ciąży. Jak się okazuje, aktorce nie zajmie to dużo czasu, bo patrząc na jej figurę w bikini, aż ciężko uwierzyć, że zaledwie miesiąc temu urodziła!

Maja Bohosiewciz dodała na Instagrama krótki filmik na którym pozuje w kusym bikini. Gwiazda prezentuje się wyjątkowo pięknie!

 

Przeczytaj także:  CIĄŻE GWIAZD Sienkiewicz, Mancewicz, Bohosiewicz - selfie z brzuszkiem hitem Internetu