Maja Bohosiewicz pochwaliła się zdjęciami z baby shower! Przypomnijmy, że to jedna z najchętniej urządzanych imprez przez polskie gwiazdy. Trend ten przyszedł do nas oczywiście prosto zza oceanu. Zdjęciami ze swojego baby shower chwaliły się siostry Kardashian, Beyonce czy Ciara. Na naszym rynku baby shower urządzała już Zosia Ślotała, Paulina Sykut-Jeżyna, Natalia Kukulska czy Anna Lewandowska. Dla tych, którzy nie wiedzą, baby shower to impreza "powitalna" z okazji przyszłych narodzin dziecka. Zwykle urządzają je przyjaciółki młodych mam, a odbywa się ona zwykle miesiąc przed narodzinami dzieci.

ZOBACZ: Baby shower gwiazd. Nowy trend trafił już do Polski!

Tym razem imprezę urządziła Maja Bohosiewicz.  Aktorka jest już w bardzo zaawansowanej ciąży. Impreza baby shower odbyła się w sobotę., a zdjęciami z imprezy Maja pochwaliła się na Instagramie. Fani nareszcie dowiedzieli się, jakiej płci będzie drugie dziecko Mai Bohosiewicz! Gwiazda do tej pory utrzymywała tę informację w tajemnicy. Aktorka strzeże swoją prywatność, stąd o narodzinach jej pierwszego dziecka dowiedzieliśmy się nie z tabloidów, ale właśnie od niej samej.

ZOBACZ: MAJA BOHOSIEWICZ jest w ciąży! Gwiazda po raz drugi zostanie mamą

Tak jest i tym razem. Maja Bohosiewicz zdradziła płeć dziecka. Aktorka dodała zdjęcia z baby shower, na którym bawiła się z nią m.in. Zosia Ślotała, która też zaledwie kilka tygodni temu została mamą. W baby shower Mai Bohosiewicz wzięła udział także Zofia Zborowska oraz Sonia Bohosiewicz, siostra Mai. Maja Bohosiewicz zamieściła kilka zdjęć, na których fani mogą podejrzeć, jak bawiły się gwiazdy. Aktorka postanowiła zdradzić fanom, jakiej płci będzie jej maleństwo. Maja Bohosiewicz urodzi .... dziewczynkę!

Przypomnijmy, że Maja Bohosiewicz w 2016 roku po raz pierwszy została mamą. Wówczas na świecie pojawił się syn Zachary. Jego ojcem jest wieloletni partner aktorki, Tomasz Kwaśniewski. Tym razem Maja Bohosiewicz lada dzień zostanie mamą dziewczynki!

Serdecznie gratulujemy!