Maja Bohosiewicz jest matką synka już od siedmiu miesięcy. Jej pierworodny syn pojawił się na świecie w czerwcu i od razu stał się gwiazdą Instagramu. Jego mama nieraz wrzucała do sieci zdjęcia malucha w różnych sytuacjach. Najwcześniej były to jednak zbliżenia na jego stópki albo rączki. Póki co aktorka nie pokazała twarzy malucha, tak samo jak nie chciała zdradzić jego imienia. Teraz jednak przerwała milczenie w tej sprawie! Jak ma na imię 7-miesięczny syn aktorki?

ZOBACZ: MAJA BOHOSIEWICZ chwali się synkiem na Instagramie

Jak informuje "Dobry Tydzień", Maja Bohosiewicz w końcu zdecydowała się ujawnić jego imię. Młoda aktorka nazwała synka Zachary! Przyznacie, że to niezwykle oryginalne i rzadko spotykane imię? Co ono oznacza?

Zachary to imię męskie pochodzenia biblijnego, które wywodzi się od hebrajskiego słowa zecharja znaczącego "Jahwe pamięta". Jak podaje strona imiona.net, dla Zacharego najważniejszą kwestia w życiu, przynajmniej w większości przypadków, jest zachowanie niezależności i zupełnej samodzielności. Ponadto bardzo lubi zmiany i dotyczy to także ludzi, którzy się wokół niego znajdują – nierzadko zrywa związki z niektórymi osobami tylko dlatego, że mu się one opatrzyły i nie spodziewa się z ich strony niczego, co mogłoby go zaintrygować i zafascynować, a on stale chce odkrywać coś nowego i mieć nieznane dotąd przygody.

Ten opis może nieco napawać niepokojem, ale przecież nie zawsze imię definiuje zachowanie jego nosiciela na lata, prawda?

POLECAMY TAKŻE: SONIA I MAJA BOHOSIEWICZ wyjadą razem na plan "Azja Express 2”?

Informacja o imieniu synka jest o tyle „cenna”, że jeszcze przed porodem siostra Sonii Bohosiewicz zapowiedziała, że nie będzie udzielać wywiadów na temat życia prywatnego, ani tym bardziej opowiadać ze szczegółami o swojej rodzinie. Zupełnie inaczej wygląda za to jej podejście do bieżącego obrazowania życia codziennego, o którym dość sporo możemy się dowiedzieć z jej Instagramu. To właśnie na nim możemy na bieżąco oglądać kolejne zdjęcia malucha i jego mamy.

Teraz już wiemy także, jak dziecko Mai ma na imię. Znacie jakiegoś Zacharego?

Jak Wam się podoba to imię?