Do tej pory Maja Hirsch nie należała do grona gwiazd, które chętnie bywają na salonach, imprezach branżowych czy pokazach mody. Ostatnio jednak się to zmieniło. Dlaczego? O tym aktorka opowiedziała w programie "Znani - nam nieznani".

Maja Hirsch przyznała, że ostatnio nabrała więcej dystansu do siebie i postanowiła bardziej wykorzystać rozrywkowa sferę swojego zawodu. -Spodobały mi się pokazy mody, ale z bankietami mam już kłopot i szybko uciekam. Można oczywiście z kimś chwilę porozmawiać, ale żeby zostawać długo, lansować się i nawiązywać szczególne kontakty - to jeszcze jestem w tym słaba, zresztą nie mam też takiej potrzeby - powiedziała Maja Hirsch.

Jednocześnie aktorka przyznała, że pojawianie się na salonach nie pomogło jej w zdobyciu nowych ofert zawodowych.Maja Hirsch nie spodziewa się, że jakiś reżyser zobaczy jej zdjęcia z imprez i do niej zadzwoni. - Nie chodzę też na imprezy, żeby dostawać propozycje zawodowe, bardziej podoba mi się to, że mogę ładnie wyglądać i współpracować z projektantami - dodała aktorka.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Maja Hirsch - Zobacz styl aktorki