Maja Hirsch największą popularność zdobyła dzięki występom w serialu "BrzydUla". Od tego czasu aktorka chętnie pojawia się na warszawskich salonach i nie trudno zauważyć, że jej wygląd uległ zmianie.

Hirsch w wywiadzie dla magazynu "Grazia" przyznała, że przeszła na dietę zgodną z grupą krwi, z której korzysta także Agnieszka Szulim. Aktorka zdradziła też, że nie unika wysiłku fizycznego i niemal codziennie biega!

- Jadłam zgodnie z grupą krwi. I codziennie biegałam. Co-dzien-nie! Poza tym miałam wtedy 27 lat. Teraz już chyba nie byłoby tak łatwo. Co innego schudnąć 5 kg, a co innego 20. Zanim zgubiłam kilogramy, kompletnie nie zwracałam uwagi na to, jak wyglądam - powiedziała Maja Hirsch.

Gwiazda zdradziła jednak, że największy efekt dały zabiegi, którym od czasu do czasu poddaje swoją twarz. Nie są to wprawdzie bardzo inwazyjne metody, ale i tak większość celebrytek by się do nich nie przyznała!

- Czego się wstydzić, jeśli jesteś dobrze zrobiona? Teraz jest tyle wspaniałych zabiegów.Ja nie mam wypełniaczy, ale laserem sobie po twarzy jeździłam. Wydaje mi się, że to, jak się czuję z sobą, wpływa na to, jak wyglądam. Przecież kobieta nie zmienia się tylko dlatego, że kupi sobie dobre kosmetyki albo nowy ciuch.

Zgadzacie się z Mają Hirsch? Kobiety powinny korzystać z dostępnych metod, by poprawić sobie samopoczucie? :)

Maja Hirsch uroda

Uroda Mai Hirsch

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Maja Hirsch - Ona to ma!