Maja Hyży zasłynęła udziałem w trzeciej edycji talent-show X Factor. Piosenkarka wzięła w nim udział z mężem Grzegorzem. Choć oboje odnieśli spory sukces - Maja dotarła do półfinału, Grzegorz z kolei do finału, w którym zajął drugie miejsce - to kilka miesięcy po zakończeniu show rozstali się. Są rodzicami dwojga dzieci - synów bliźniaków.

Grzegorz zaczął układać sobie życie od nowa: w 2014 r. związał się z dziennikarką Agnieszką Popielewicz. Choć początkowo nie komentowali swojego związku, z czasem zaczęli pojawiać się razem coraz częściej i zamieszczali nawet czułe wspólne zdjęcia w Internecie. Koniec końców pobrali się w wakacje zeszłego roku.

Jeszcze minionej jesieni stosunki między byłymi małżonkami były dosyć napięte: wszystko przez wywiad, w którym Maja oskarżyła Grzegorza o to, że nie spędza zbyt dużo czasu z synami i płaci stosunkowo niskie alimenty, które nie są w stanie zaspokoić potrzeb dorastających chłopców. 

W końcu jednak byli małżonkowie zakopali topór wojenny, zaś ostatnio na salonach zaczęto plotkować, że u boku piosenkarki pojawił się nowy mężczyzna, którym jest Mateusz Wesołowski, pracownik branży deweloperskiej. Piosenkarka na razie nie odniosła się do tych doniesień, jednak w Internecie krążą ich wspólne zdjęcia, która pojawiały się swego czasu na profilach Mai na portalach społecznościowych, później zaś z nich znikały. Mówiło się, że Mai zależy na ochronie życia osobistego: nie chciała ponownie sytuacji, która miała miejsce po udzieleniu wywiadu na temat kontaktu synków z Grzegorzem. Podobno fakt ten na dłuższy czas zaognił relacje między Mają a jej byłym mężem. 

Wiosna to dla Mai Hyży nie tylko czas związany z rozkwitem uczucia. Gwiazda zdecydowała się również na zmianę fryzury, gdyż jej włosy zdobi modny ostatnio ombre. Jak oceniacie tę metamorfozę?

>>PRZECZYTAJ TAKŻE: MAJA HYŻY żałuje decyzji o ślubie?