Maja Hyży 3 grudnia 2019 roku obchodziła 30. urodziny. Artystka, mimo młodego wieku ma już za sobą bogaty bagaż doświadczeń. W 2013 roku rozstała się ze swoim mężem, również znanym piosenkarzem, Grzegorzem Hyżym, z którym ma dwóch synów bliźniaków, Wiktora i Alexandra. Później piosenkarka spotykała się z deweloperem, Mateuszem Wesołowskim.Jednak i ten związek nie miał szczęśliwego zakończenia. Pomimo miłosnych niepowodzeń, Maja Hyży, postanowiła znaleźć szczęście u boku innego mężczyzny. Kilka tygodni temu, artystka pochwaliła się wspólnym zdjęciem z ukochanym. Tym razem, gwiazda muzyki podzieliła się z fanami zdjęciami z przyjęcia, organizowanego z okazji swoich okrągłych trzydziestych urodzin. Sprawdź, kto pojawił się na imprezie oraz jak tego dnia wyglądała solenizantka.

30. urodziny Mai Hyży

Maja Hyży kilka dni po swoich urodzinach urządziła przyjęcie urodzinowe, na którym pojawili się nie tylko znajomi, ale także najbliżsi piosenkarki. Świeżo upieczona 30-latka na Instagramie podzieliła się z fanami kilkoma zdjęciami z imprezy.  

To był piękny czas z pięknymi ludźmi. Dziękuję jeszcze raz za Waszą obecność. Dzięki Wam czuję że jestem ważna na tym świecie. KOCHAM Was – napisała wzruszona Maja Hyży na swoim Instagramie.

Musimy przyznać, że tego dnia Maja Hyży wyglądała olśniewająco. Na tę okazję solenizantka wybrała czarną, transparentną koszulę w grochy. Idealnie dobrany look dopełnił bardzo mocny makijaż oraz oryginalna fryzura.  

Jak oceniacie stylizację Mai Hyży?

Zdjęcia z urodzinowego przyjęcia Mai Hyży możecie zobaczyć w naszej GALERII >>

ZOBACZ TAKŻE: Maja Hyży z nowym partnerem. Pokazała zdjęcie ukochanego!