Maja Hyży dołączyła do grona świeżo upieczonych mam w polskim show-biznesie. Piosenkarka w rozmowie z nami potwierdziła, że na świecie jest już jej dziecko, którego doczekała się z partnerem Konradem - córeczka Antosia. Maja i dziewczynka czują się dobrze i są już w domu.

- Nasz Aniołek jest już z Nami. Antosia jest przepiękną, zdrową kruszynką. Okres pandemii w takich momentach jest okrutny, ale dałyśmy radę i od dzisiaj już jesteśmy w domu z Naszym najwspanialszym mężczyzną. Pozdrawiamy Was i wysyłamy najszczersze buziaki. Kochajcie się- powiedziała nam świeżo upieczona mama i zdecydowała się podzielić z nami pierwszymi zdjęciami z córeczką. Obejrzycie je w naszej galerii.

Maja Hyży urodziła! Na świat przyszła jej pierwsza córka

O tym, że Maja Hyży spodziewa się swojego trzeciego dziecko donieśliśmy wam na Gala.pl jako pierwsi już w kwietniu. 

Od ośmiu lat jestem mamą cudownych bliźniaków, ale od początku czułam, że moje zasoby macierzyństwa są znacznie większe i czułam potrzebę posiadania jeszcze jednego dziecka - powiedziała nam wtedy piosenkarka.

W ostatnich miesiącach ciąży Maja Hyży chętnie dzieliła się ze swoimi obserwatorami efektami kolejnych sesji ciążowych. Choć większość internautów była zachwycona jej pięknymi zdjęciami z mocno zaokrąglonym brzuchem, to znaleźli się także tacy, którzy ostro krytykowali eksponowanie przez nią swoich ciążowych krągłości. 30-latka w pewnym momencie postanowiła stanowczo zareagować na nieprzychylne komentarze.

Nie jesteś w stanie zniszczyć mnie HEJTERZE! To szczera radość i prawdziwe uczucie, którym chcę zarażać innych. Jestem w ciąży i będę o tym mówić głośno i wyraźnie - bo kiedy jak nie teraz - napisała pod koniec czerwca.

Rodzicom składamy serdeczne gratulacje i życzymy dużo radości z córki.