O ciąży Mai Hyży informowaliśmy jako pierwsi pod koniec kwietnia. Wówczas w rozmowie z naszym serwiem piosenkarka zdradziła, że jej zasoby macierzyństwa są znacznie większe i czuła potrzebę posiadania jeszcze jednego dziecka. Jednak ani Maja, ani partner artystki nie zdradzili na razie jakiej płci będzie ich pociecha. 

Maja Hyży o macierzyństwie 

W najnowszym wydaniu "Gali Kids" Maja Hyży, która już jest szczęśliwą mamą dwóch synów, opowiedziała o tym, jak ważna jest dla niej rola matki. 

Macierzyństwo nadało sens mojemu życiu i nadaje każdego dnia. To najpiękniejszy dar, jaki może spotkać kobietę. Dzięki niemu jestem spełniona. Wiem, że do końca życia będę komuś potrzebna i że ktoś będzie mnie kochał bezwarunkowo. To cudowne uczucie!

Piosenkarka zdradziła również jakie to uczucie zostać mamą po raz trzeci. 

Znowu wyjątkowe! To uczucie jest tak pozytywnie skomplikowane, że aż ciężko je opisać. W domu dwoje dzieci, a ja się zastanawiam, co powinno się znaleźć w szpitalnej wyprawce, jakbym ją szykowała pierwszy raz. Jestem podekscytowana i podniecona tym, co nas czeka. 

Maja Hyży o partnerze 

Wokalistka przyznaje, że w czasie ciąży może liczyć na ogromne wsparcie swojego partnera. 

Najbliższą mi osobą jest mój partner, Konrad. W obecnej sytuacji, kiedy z powodu pandemii nie mogę zobaczyć się z resztą mojej rodziny ani liczyć na ich wsparcie, to na nim najbardziej polegam. I to właśnie on jest mi najbardziej potrzebny: mentalnie i fizycznie. Jest osobą która czyta w moich myślach i zaskakuje mnie każdego dnia. A co najpiękniejsze w tym okresie przymusowej izolacji to, że mamy czas jeszcze lepiej się poznać. Spędzamy razem każdą chwilę, a tych chwil jest sporo. 

Cały wywiad Damiana Gajdy z Mają Hyży znajdziecie w pierwszym w tym roku numerze "Gali Kids", który możecie zakupić nie tylko w salonach prasowych, ale także na stronię kultowy.pl. 

ZOBACZ TAKŻE: IZABELA JANACHOWSKA Z SYNKIEM W NOWEJ "GALI": "Nie zapomniałam, jak ciężko na wszystko pracowałam"