Maja Hyży wkrótce po raz trzeci zostanie mamą. Wokalistka już nie może doczekać się, kiedy na świat przyjdzie jej upragniona córeczka. Zgodnie z panującymi wśród gwiazd trendami, Hyży wyprawiła baby shower, na które zaprosiła swoje najbliższe przyjaciółki. Musimy przyznać, że dekoracje na przyjęciu były naprawdę bajkowe.

Baby shower Mai Hyży [zdjęcia]

Maja Hyży spodziewa się córeczki. Razem z partnerem Konradem urządzili już dla niej pokoik w stylu boho, a także wybrali imię. - Imię wstępnie już wybraliśmy. Nawet nasze dzieci zaangażowały się w pomoc w jego wyborze, ale z tego względu, że cały czas prowadzimy jakieś drobne negocjację więc wolałabym nie deklarować jakie to imię - mówiła w rozmowie z nami Maja. Wokalistka, chociaż jest mamą bliźniaków Wiktora i Alexandra, to nie ukrywa, że jej zasoby macierzyństwa są o wiele większe i bardzo chciała mieć jeszcze jedno dziecko.

Maja Hyży pokazała zdjęcia z baby shower na swoim Instagramie. Widać na nich, że przyjęcie było zaplanowane w nawet najmniejszym szczególe. Wszystkie dekoracje zostały wykonane w odcieniach bieli, beżu i różu: był piętrowy tort, babeczki i mnóstwo innych słodkości. W różowe kwiaty była również zwiewna sukienka przyszłej mamy. Takiego baby shower nie powstydziłyby się zapewne same siostry Kardashian, które są znane z wyprawiania swoim dzieciom bardzo wystawnych przyjęć.

Zdjęcia z baby shower Mai Hyży obejrzycie w galerii.