Przez długi czas Maja Hyży była nieobecna w show-biznesie. Artystka zniknęła, by poświęcić się budowaniu na nowo swojego życia prywatnego. Ostatnio w "Gala Kids" Maja opowiedziała o miłości do ukochanego i podejściu do macierzyństwa. Teraz w rozmowie z Gala.pl ujawniła, jakiej płci jest jej kolejne dziecko!

Maja Hyży zdradza płeć dziecka

Już niewiele czasu zostało do narodzin kolejnego dziecka Mai Hyży, którego wokalistka spodziewa się wraz ze swoim partnerem Konradem. Wokalistka poświęciła nam chwilę, by zdradzić szczegóły tego wyjątkowo ważnego dla niej czasu.

Czuje się wyśmienicie. Tak określam swoje samopoczucie, bo mam porównanie jak czułam się 8 lat temu będąc w ciąży. Jedyne moje dolegliwości jakie miałam już przeszły - wstręt do pomidorów i do mięsa - wyjawiła nam Maja.

Piosenkarka opowiedziała też o urządzaniu pokoiku dla maleństwa, przy okazji zdradzając, jakiej płci będzie jej kolejne dziecko.

Staram się kącik małej utrzymać w jednej stylistyce, w której jestem zakochana, czyli boho styl. Będą dominować kolory: beż, brąz, krem, biel - ogólnie kolory naturalne, ziemiste. Część mebelków oraz na prawdę wymarzonych dekoracji już mam więc powoli zabieram się za urządzanie aby już wkrótce pokazać Wam jak ten kącik będzie ostatecznie wyglądał - dowiadujemy się od Mai, która potwierdziła nam, że spodziewa się córeczki:

Będzie to upragniona dziewczynka - mówi nam.

Imię wstępnie już wybraliśmy. Nawet nasze dzieci zaangażowały się w pomoc w jego wyborze, ale z tego względu, że cały czas prowadzimy jakieś drobne negocjację więc wolałabym nie deklarować jakie to imię - dodaje Hyży.

SPRAWDŹ TEŻ: Maja Hyży w specjalnym wydaniu "Gali Kids": "Macierzyństwo nadało sens mojemu życiu"