Maja Hyży spodziewa się dziecka, o czym jako pierwsi informowaliśmy pod koniec kwietnia. Wokalistka jest w ciąży z nowym partnerem - Konradem, którego pokazała fanom w listopadzie ubiegłego roku. Mimo że Maja wychowuje już dwójkę synów z poprzedniego małżeństwa - z Grzegorzem Hyżym - od dawna marzyła, aby jej rodzina się powiększyła. - Od ośmiu lat jestem mamą cudownych bliźniaków, ale od początku czułam, że moje zasoby macierzyństwa są znacznie większe i czułam potrzebę posiadania jeszcze jednego dziecka - mówiła w rozmowie z nami gwiazda. 

Maja Hyży zdradziła płeć dziecka?

Maja Hyży poznała już płeć dziecka, które przyjdzie na świat za kilka miesięcy. Co prawda postanowiła jej jeszcze nie zdradzać, ale pozwoliła zgadywać fanom pod najnowszym wpisem. Wokalistka opublikowała zdjęcie z partnerem, na którym w splecionych dłoniach trzymają małe pluszowe misie w dwóch kolorach: niebieskim i różowym. Tym samym wywołała zagorzałą dyskusję w komentarzach - jej obserwatorzy zaczęli obstawiać, jakiej płci będzie dziecko pary.

Opinii jest tak dużo, że nie da się jednoznacznie określić, które przeważają. Jednak co ciekawe, sporo z nich to te mówiące, że Maja Hyży znów urodzi bliźnięta. Ci bardziej spostrzegawczy dopatrują się wskazówek w geście jej partnera. Ich zdaniem palec wyciągnięty blisko niebieskiej maskotki, wskazuje na chłopca: - No przecież widać, że facet pokazuje palcem, że chłopiec; - Chłopczyk. Chyba chłopczyk jest wskazany. Byle był zdrowy.

ZOBACZ TEŻ: MAJA HYŻY z nowym partnerem. Pokazała zdjęcie ukochanego!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Maja Hyży (@majahyzy) Maj 7, 2020 o 12:31 PDT