Pełna mobilizacja rodziny "The Voice of Poland". Trenerzy oraz widzowie programu robią wszystko, co w ich mocy, aby pomóc Mai Kapłon. Utalentowana finalistka 8. edycji muzycznego show cierpi na skoliozę odcinka piersiowego i lędźwiowego. W swoim życiu przeszła już 18 operacji kręgosłupa. Niestety, w wyniku niedopatrzenia lekarzy, jej stan znów drastycznie się pogarsza. Skrzywiony kręgosłup Mai aktualnie nie tylko uciska narządy wewnętrzne i sprawia jej ból, ale także wywołuje problemy z oddychaniem. W tym momencie w odzyskaniu sprawności pomóc jej może jedynie skomplikowana operacja w Stanach Zjednoczonych. Wiąże się to jednak z gigantycznymi kosztami - zdrowie Mai Kapłon wyceniono na 5,5 mln zł. W tym celu powstała specjalna zbiórka internetowa (www.siepomaga.pl/maja-kaplon).

Zbiórka na operację Mai Kapłon z "The Voice of Poland"

Apel o pomoc dla Mai Kapłon momentalnie spotkał się z odzewem ze strony gwiazd "The Voice of Poland". Michał Szpak pomaga zbierać pieniądze na leczenie uczestniczki programu z udziałem swoich niezawodnych fanów. Dzięki różnego rodzaju aukcjom udało im się przekazać na ten cel już ponad 20 tys. zł.

Link do zbiórki ma operację Mai Kapłon na siepomaga.pl udostępniła na swoim profilu na Facebooku także m.in. Maria Sadowska, a Kamil Bednarek przekazał na licytację wyjątkowy przedmiot - kurtkę z podpisami wszystkich trenerów "The Voice of Poland". Dzięki wielkiemu zaangażowaniu jurorów i fanów programu, zbiórkę pieniędzy na leczenie Mai Kapłon wsparło już ponad 13,5 tys. osób.

Występ Mai Kapłon z "Przesłuchań w Ciemno" możecie sobie przypomnieć poniżej:

SPRAWDŹ TEŻ: Michał Szpak pokazał ojca. "Jaki ojciec, taki syn" [ZDJĘCIA]