Maja Ostaszewska i Magdalena Cielecka razem zaprojektowały kolekcję biżuterii. Ostaszewska i Cielecka to jedne z najbardziej utalentowanych współczesnych aktorek. Znane z wielu ról teatralnych i filmowych, wielokrotnie nagradzane i cenione za dorobek artystyczny oraz zaangażowanie w projekty kulturalno-społeczne. W autorskiej kolekcji biżuterii W.KRUK opowiedziały o przyjaźni, a symbol łączącej je więzi jest ubrany w złoto i srebro - rozmaryn.

Kolekcja biżuterii Mai Ostaszewskiej i Magdaleny Cieleckiej

"Przyjaźń, która nas łączy to wzajemne zaufanie, akceptacja, szczerość. Świadomość, że możesz liczyć na bezwarunkowe wsparcie. Przyzwolenie na to, że druga osoba czasem myśli dokładnie tak samo jak Ty, a czasem zupełnie inaczej. To otwartość na tę odrębność – mówi Maja Ostaszewska –  Mamy podobne systemy wartości, poczucie humoru, wspólną pasję. Inspirujemy się nawzajem. "

"Nasza przyjaźń nie wymaga zbędnych słów i wysiłku – dodaje  Magdalena Cielecka – Pełna jest szaleństwa, ale i wyrozumiałości. Zrozumienia i szczerego doradztwa. Dbania o siebie w najważniejszych sprawach i dzielenia się najmniej istotnymi szczegółami codzienności."

Maja Ostaszewska i Magdalena Cielecka to pewne siebie kobiety i ikony stylu. Zawsze doskonale ubrane, umiejętnie łączą propozycje współczesnych projektantów, stylizacje z sieciówek i elementy vintage. Szukając inspiracji do kolekcji biżuterii dla W.KRUK, wybrały rozmaryn od starożytności uważany za symbol przyjaźni, miłości i wierności. W kolekcji PRZYJAŹŃ znajdziemy duże kolczyki, delikatne łańcuszki i bransoletki oraz drobne kolczyki i subtelne pierścionki.

Kolekcja biżuterii zaprojektowana przez Maję Ostaszewską i Magdalenę Cielecką jest dostępna od 14 lutego w salonach marki W.KRUK.