Maja Ostaszewska od 15 lat pozostaje w szczęśliwym związku z Michałem Englertem. Para ma dwójkę dzieci: 13-letniego Franciszka i 11-letnią Janinę, ale niechętnie dzieli się szczegółami swojego życia prywatnego w mediach społecznościowych. Również ich występy na show-biznesowych ściankach to rzadkość. Fani byli tym bardziej zaskoczeni, kiedy na profilu aktorki na Facebooku pojawiła się klimatyczna sesja zdjęciowa z ukochanym. 

Maja Ostaszewska pokazała sesję zdjęciową z partnerem

Sesja Mai Ostaszewskiej i Michała Englerta powstała w związku z wywiadem pary dla magazynu "Vogue". Aktorka opublikowała ujęcia na Facebooku i dodała opis:

- Michał zdecydowanie woli stać po drugiej stronie kamery czy obiektywu i robić filmy, a nie o nich opowiadać. W tym drugim się zgadzamy. A jednak... po 15. latach wspólnego życia, 5. filmie, który razem nakręciliśmy powstała pierwsza i jedyna taka sesja. Pretekstem do rozmowy jest nasz z Małgorzatą Szumowską, film "Śniegu już nigdy nie będzie". Jego fantastyczny międzynarodowy odbiór i polska premiera, na którą zapraszamy, jak tylko kina otworzą się dla widzów.

Michał zdecydowanie woli stać po drugiej stronie kamery czy obiektywu i robić filmy, a nie o nich opowiadać. W tym...

Opublikowany przez Maję Ostaszewską Piątek, 15 stycznia 2021

Fani w komentarzach nie szczędzili miłych słów pod adresem Ostaszewskiej i jej partnera. Zachwycali się dojrzałością i elegancją bijącą z fotografii i przyznali, że para pięknie razem wygląda.