Rok temu Maja Plich wyszła za mąż za Krzysztofa Rutkowskiego - kontrowersyjnego przedsiębiorcę, który zasłynął swoją detektywistyczną działalnością. Oboje kochają przepych i blichtr, co widać po zdjęciach z ich rocznicowej, uroczystej kolacji.

Krzysztof Rutkowski z żoną świętują 1. rocznicę ślubu

Po powrocie z greckich wakacji Maja i Krzysztof postanowili uczcić rocznicę ślubu. Żona Rutkowskiego postanowiła przygotować dla męża niespodziankę i zabrała go na kolację, na której obecni byli też fotoreporterzy. Na zdjęciach widzimy, w jaki sposób para świętowała swój ważny dzień. Ubrana w suknię przypominającą ślubną Maja i elegancki Krzysztof zjedli posiłek w ogrodzie. Ze zdjęć wynika, że para na nowo wymieniła się obrączkami.

Świętujemy 1. rocznicę naszego ślubu. Wczoraj uroczysta kolacja, dziś pyszne śniadanie - napisała na Instagramie Maja.

Dumny mąż na swoim profilu pochwalił się, że świętowanie rocznicy trwało już od kilku dni. Pozostaje nam życzyć dużo szczęścia i kolejnych lat miłości.

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich: historia miłości

Życie uczuciowe Krzysztofa Rutkowskiego to prawdziwa telenowela. Zanim mężczyzna poznał swoją aktualną żonę związany był m.in. z Luizą Kobyłecką, która dla niego zdecydowała się opuścić klasztor.  Przed poznaniem Luizy Krzysztof był już trzykrotnie żonaty.Jak poznali się Krzysztof i Maja? Kobieta odwiedziła go w prywatnej sprawie - chciała, by Rutkowski pomógł jej w rozwiązaniu pewnego problemu związanego z jej agencją reklamową. Od tamtej pory mieli stać się nierozłączni. Związek Mai i Krzysztofa przechodził kryzys, gdy na jaw wyszły kontrowersyjne doniesienia Dominiki Zasiewskiej - "Wodzianki" znanej z programu Kuby Wojewódzkiego. Dziewczyna opowiadała o rzekomym romansie między nią a Rutkowskim. Dziś kryzys w małżeństwie celebrytów jest już zażegnany.

Jest mi najlepiej na świecie. Jest harmonia, spokój, zrozumienie. Nie chciałbym tego zmieniać  - mówił swego czasu Rutkowski o czwartej żonie na łamach "Twojego Imperium".