Maja Sablewska od jakiegoś czasu spełnia się jako stylistka i doradca wizerunkowy. W swoim programie "Sablewskiej sposób na modę", który właśnie wrócił na antentę telewizji TVN, pomaga Polkom wyleczyć się z kompleksów i pomóc w odnalezieniu ich własnego stylu.

Niedawno Maja wzbudziła sporo kontrowersji informacją, że rozważa propozycję wzięcia udziału w rozbieranej sesji zdjęciowej dla magazynu Playboy. Zaznaczyła jednak, że zdecyduje się na współpracę tylko wtedy, gdy zdjęcia będą wykonane na jej warunkach.

- Wolę, żeby moje zdjęcia były bardziej sensualne niż erotyczne. Albo sesja będzie albo jej nie będzie - zdradziła w "Dzień Dobry TVN".

Wygląda na to, że stylistka coraz poważniej myśli o zaprezentowaniu swoich wdzięków w magazynie i rozpoczęła nawet z tego powodu solidne przygotowania! Okazuje się, że Maja przeszła na specjalną, odchudzającą dietę!

- Schudłam, bo przygotowuję się do bardzo ważnej sesji w moim życiu. Poza tym wróciłam do takiego bardzo zdrowego stylu życia, do tego, co dawało mi największą przyjemność i przynosiło efekty. Nie jem glutenu, staram się nie jeść wieczorami, praktycznie w ogóle nie piję alkoholu, ograniczyłam kawę. Wzięłam się za siebie, po  to, żeby pokazać siłę i pokazać to, że nie ma rzeczy niemożliwych - wyjaśniła Maja Sablewska w rozmowie z serwisem Plotek.pl

Naszym zdaniem figurze Mai nie można niczego zarzucić i wszelkie diety odchudzające są w jej przypadku zbędne. Jesteśmy pewni, że w sesji dla Playboya będzie prezentowała się bardzo seksownie! A ewentualne nadmierne kilogramy można przecież usunąć photoshopem...

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Maja Sablewska - Ratowała małżeństwo Dody!