Maja Sablewka i Wojtek Mazolewski znów są razem. Ku zdziwieniu fanów oraz mediów, para powitała razem nowy rok w Kalifornii. Przypomnijmy, że Sablewska i Mazolewski byli parę przez cztery lata. Ich związek przechodził rozmaite wzloty i upadki - na początku para wydawała się zakochana po uszy, pojawiała się razem na eventach, chętnie publicznie okazywała sobie uczucie, nawet ubierała się podobnie. W kwietniu 2015 roku Sablewska i Mazolewski zaręczyli się. Do wydarzenia doszło w czasie ich pobytu w Nowym Jorku. Jednak już we wrześniu tego samego roku pojawiły się plotki o rozstaniu. To Maja miała zerwać zaręczyny i usunąć Wojtka ze znajomych na Facebooku. Dlaczego?

Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski wrócili do siebie

Większość twierdziła, że Maja Sablewska dowiedziała się, że Mazolewski ją zdradza. Myślano, że to jedynie plotki, ale jeden z tabloidów potwierdził te informacje. Co więcej, na jaw wyszła również informacja z kim zdradził Maję narzeczony. Okazało się, że związek pary rozbiła aktorka Natalia Rybicka, którą widzowie mogli kojarzyć z "Samego życia". Para nigdy nie skomentowała jednak tych doniesień. 

Kilka miesięcy później Wojtka i Maję znów zaczęto widywać razem. Para wyjechała nawet na wakacje, gdzie paparazzi zrobili im gorące zdjęcia. Wydawało się, że między narzeczonymi wszystko znów jest w najlepszym porządku. Aż do sierpnia 2016 roku, kiedy to Maja Sablewska zamieściła na swoim koncie na Instagramie wymowny wpis: "Wspaniały mężczyzna powiedział mi dziś: "Może nie wiem, czego chcę, ale na pewno wiem, czego nie chcę." Ja też wiem, czego nie chcę. Szkoda życia" - napisała gwiazda.

Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski najwidoczniej zdecydowali, że nie mogą bez siebie żyć. Po trzech latach rozłąki, para znów jest razem. Potwierdzają to zdjęcia na profilach muzyka i stylistki ze wspólnej podróży po USA. Na Instagramie Mai znajdziemy również cytat: "To zawsze byłeś Ty".

Zdjęcia Sablewskiej i Mazolewskiego obejrzycie w GALERII.