Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski są parą już od czterech lat, a w Walentynki zaręczyli się w niezwykle romantycznych okolicznościach, w czasie swojej podróży do Nowego Jorku.

Choć można było się spodziewać, że para lada moment zacznie przygotowania do ślubu, to okazuje się, że dopadł ich poważny kryzys!

Maja i Wojtek wciąż mocno się kochają, ale ostatnio im się nie układa.Miewali już kryzysy w przeszłości, ale tym razem wygląda to poważnie – zdradził informator "Faktu". – To może być już koniec, chociaż oboje walczą jeszcze o tę miłość.

Na szczęście, sensacyjne rewelacje tabloidu niewiele mają chyba wspólnego z prawdą. Jak udało się bowiem nam dowiedzieć,Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski rzeczywiście mieli ostatnio gorsze dni. Para szybko jednak doszła do porozumienia i nie grozi jej rozstanie!

- Maja i Wojtek to dwoje bardzo zapracowanych ludzi, więc nie dziwne, że czasem zdarzają im się nieporozumienia. Jakiś czas temu mieli trochę gorszy okres, wynikający głównie z tego, że spędzali razem mało czasu - zdradziła w rozmowie z Gala.pl znajoma gwiazdy. - Wyjaśnili sobie wszystkie nieporozumienia i teraz znowu jest między nimi bardzo dobrze. Rozstanie nie wchodzi w grę!

Musimy przyznać, że ta informacja bardzo nas uspokoiła, bo Maja i Wojtek to jedna z naszych ulubionych show-biznesowych par!

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Maja Sablewska - Zachwycona... Margaret!