Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski są parą od czterech lat. Ich związek z dnia na dzień stał się medialny. Wszyscy zastanawiali się jak stylistce udało się usidlić muzyka. Nie było im jednak łatwo. Media non stop wymyślały plotki o rzekomych romansach muzyka.

Rok temu podczas romantycznej wyprawy do Nowego Jorku para się zaręczyła.  Myślano, że plotki o zdradach ukochanego znikną. Niestety, szybko okazało się, że przepełniony pracą tryb życia Mai Sablewskiej i Wojtka Mazolewskiego nie najlepiej wpływał na ich związek. Para zaczęła się mijać i miała coraz mniej czasu dla siebie.

W październiku ubiegłego roku pojawiły się informacje, że para się rozstała. Fani zauważyli, że stylistka usunęła nawet muzyka ze znajomych na Facebooku. Dlaczego? Większość twierdziła, że Maja dowiedziała się, że Mazolewski ją zdradza. Myślano, że to jedynie plotki, ale jeden z tabloidów potwierdził te informację.

Zobacz: MAJA SABLEWSKA Narzeczony zdradził ją ze znaną aktorką!

Co więcej, na jaw wyszła również informacja z kim zdradził Maję narzeczony. Jeden z tabloidów powiedział, że związek pary rozbiła aktorka Natalia Rybicka, którą widzowie mogą kojarzyć z Samego życia. Para nie skomentowała jednak tych doniesień. Wszyscy jednak zastanawiali się, czy Maja Sablewska wybaczy ukochanemu zdradę.

Zobacz: MAJA SABLEWSKA Mazolewski błaga ją o wybaczenie?

Zakochani wytrzymali bez siebie zaledwie miesiąc i już w listopadzie Mazolewski znów trafił do grona znajomych na Facebooku gwiazdy. Para potwierdziła związek zdjęciem na Instagramie. Do mediów trafiła również informacja, że Sablewska postawiła ukochanemu twarde warunki, na których o teraz będzie się opierać ich relacja.

Zobacz: MAJA SABLEWSKA Sprawdza Wojtkowi Mazolewskiemu telefon?!

Jak widać uczucie pary przetrwało burzę i dziś zakochani wspólnie zmagają się z plotkami. Para wyjechała razem na wakacje. Romantycznym zdjęciem pochwalili się na Instagramie.

Im dajesz więcej, tym większym się stajesz – podpisała zdjęcie Maja Sabelewska.

Jak widać uczucie pary kwitnie!

 

Przeczytaj także: Maja Sablewska pochwaliła się zgrabnymi nogami i płaskim brzuchem w bikini. Seksowna? >>