Maja Sablewska zasłynęła przede wszystkim jako menadżerka Dody i Edyty Górniak, a później także Mariny Łuczenki. Z czasem jednak stała się jedną z bardziej rozpoznawalnych osobistości show-biznesu. Wszystko dzięki wyrazistemu, spójnemu i oryginalnemu wizerunkowi, a także posadzie jurorki w pierwszej polskiej edycji programu "X Factor". W tym muzycznym show Sablewska oceniała młodych wokalistów,wraz z Kubą Wojewódzkim i Czesławem Mozilem. Między jurorami nie zaiskrzyło i Maja odeszła z programu, ale TVN o niej nie zapomniał.

Tuż po programie Sablewska zrobiła sobie krótką przerwę, a następnie posypały się różne interesujące oferty. Aż w końcu przyszedł czas na prowadzenie na antenie TVN Style formatu "Sablewskiej Sposób na Modę" - programu, w którym Maja Sablewska zmienia zwykłe kobiety w seksbomby. Show okazał się dużym sukcesem, więc w zeszłym roku zdecydowano o przeniesieniu go na główną antenę TVN pod nazwą "Sablewskiej Sposób Na.." i z nieco zmienionymi założeniami. Obecnie w programie gdyż występują kobiety z nadwagą, którym doradczyni wizerunkowa (w tej roli Maja Sablewska) pomaga dobrać odpowiednie do ich figury stylizacje oraz uczy je, jak na nowo czuć się piękną i pewną siebie.

Jak się okazuje, oglądalność ulepszonego formatu nie była tak dobra, jak oczekiwali tego dyrektorzy stacji. Emitowany w niedziele o 17:20 program "Sablewskiej Sposób Na" zgromadził przed telewizorami średnio nieco ponad 700 tys. widzów (podały dziś WirtulaneMedia).

Średnia widownia wszystkich dziesięciu premierowych odcinków wyniosła zaledwie 726 tys. osób, co przełożyło się na 5,77 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów oraz 8,11 proc. w grupie komercyjnej 16-49 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement przygotowanych dla portalu Wirtualnemedia.pl. Największą widownię przyciągnął pierwszy odcinek, który śledziło średnio 969 tys. widzów.

W związku z takimi wynikami oglądalności, TVN nie rozważa ponoć wyprodukowania kolejnych sezonów programu.

- Na razie nie rozmawiamy o kontynuacji tego formatu. Myślę, że jesienią wróci program Mai Sablewskiej w TVN Style - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego Grupy TVN.

A wy, jesteście fanami "Sablewskiej Sposób Na"?

 >> PRZECZYTAJ TAKŻE: MAJA SABLEWSKA pierwszy raz pokazała się bez makijażu

Lubisz Gala.pl? Polub nas na Facebooku!