Marka La Mania zorganizowała swój kolejny pokaz. Tym razem show pt. Mind Blow umiejscowiono w przestrzeni EXPO XXI Warszawa. Z racji na fakt, że Joanna Przetakiwiecz już dawno nie robiła żadnego dużego pokazu, to zainteresowanie wydarzeniem było tym większe. W pierwszych rzędach zasiadły gwiazdy i celebryci, w tym m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, Teresa Rosati, Łukasz Jemioł, Dawid Woliński, Joanna Horodyńska, Monika Olejnik, Natalia Siwiec, Leszek Stanek i Michał Piróg. W tym gronie nie zabrakło też Mai Sablewskiej, którą Joanna Przetakiewicz wybrała na nową ambasadorkę marki!

POLECAMY: POKAZ LA MANIA Hanna Lis, Agnieszka Woźniak-Starak, Natalia Siwiec, Maja Sablewska

Wprowadzeniem do pokazu Mind Blow był specjalnie przygotowany na tę okazję odważny, pełen pasji i magnetycznego erotyzmu film Xawerego Żuławskiego. Dla twórców filmu ważna była autentyczność, dlatego w filmie nie wzięli udziału profesjonalni aktorzy. Bohaterką projektu została właśnie Maja Sablewska, która odgrywała kolejne, pełne erotyzmu sceny z tatuażystą znanym pod pseudonimem „Dzikson”. Para na planie filmu przeżywała prawdziwe emocje, co finalnie przyniosło niezwykle przejmujący i plastyczny efekt.

CZYTAJ TEŻ: JOANNA PRZETAKIEWICZ pokazała się z synami po swoim pokazie

Z racji na promocję filmu Maja była obecna na pokazie i jak zwykle, od samego pojawienia się na ściance, wzbudzała powszechne zainteresowanie. Styliska i nowa ambasadorki La Manii wybrała dla siebie na ten wieczór welurową sukienkę w kolorze ciemnego chabru ora wysokie, metaliczne kozaki na cienkim obcasie. Oba elementy jej stylizacji można było potem zobaczyć na wybiegu, podczas prezentacji kolekcji Mind Blow.

Jak Maja Sablewska podoba się w takim wydaniu? Myślicie, że od teraz będzie nosiła tylko i wyłącznie ubrania z metką La Mania?

Koniecznie zobaczcie jej stylizację z wczorajszego wieczoru w naszej GALERII!