Od kilku miesięcy w mediach głośno jest na temat oryginalnych planów Mai Sablewskiej. Była menadżerka gwiazd, która odnalazła się w roli "doradcy wizerunkowego", planuje w wyjątkowy sposób uczcić swoje 35. urodziny.

Maja zamierza bowiem... wziąć udział w rozbieranej sesji dla "Playboya"! Niedawno Sablewska pojawiła się w "Dzień Dobry TVN", gdzie przyznała, że negocjacje z wydawcą męskiego magazynu wciąż jeszcze trwają.

Gwiazda ma już jednak bardzo określoną wizję swoich odważnych zdjęć. Jaka ma być ta sesja?

- To już ostatni dzwonek na tę moją kobiecość. Jeszcze negocjujemy. Mi bardzo zależy, by Playboy powrócił tą sesją do czasów, z których ja go pamiętam. Wolę, żeby moje zdjęcia były bardziej sensualne niż erotyczne. Albo sesja będzie albo jej nie będzie - wyznała Maja Sablewska.

Przy okazji gwiazda zapewniła też, że nawet jeśli czasem w jej związku z muzykiem Wojciechem Mazolewskim pojawiają się problemy, to para szybko umie dać sobie z nimi radę.

- Jestem tylko człowiekiem, jak każdy mam swoje problemy, ale próbuję rozwiązać je w sposób pozytywny. Tyle złych rzeczy mnie spotkało w życiu, że myślę, że już wystarczy - powiedziała Maja.

Czekacie na jej rozbieraną sesję? Myślicie, że to dobry pomysł na "celebrowanie kobiecości"?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Maja Sablewska - W czasach liceum!