Maja Sablewska zasłynęła najpierw jako menedżerka Dody, a potem jako jurorka w programie „X Factor”. Wtedy była jeszcze blisko związana z rynkiem muzycznym, do którego dostała się jako... niania dzieci Natalii Kukulskiej. Potem związała się zawodowo z Dodą, następnie z Mariną Łuczenko i Edytą Górniak. Potem zajmowała się jeszcze m.in. Patricią Kazadi i Tolą Szlagowską. Współprace z jej kolejnymi podopiecznymi nie trwały jednak długo. Finalnie Sablewska postanowiła więc spełnić swoje marzenia z  młodości i zmieniła branżę muzyczną na modę i stylizację. Od kilku lat stylistka prowadzi swój autorski program „Sablewskiej sposób na modę” w TVN Style oraz pomaga w kreowaniu wizerunku osobom prywatnym. Swój budżet wzbogaca także o gaże za udział w reklamach i sesjach wizerunkowych. Ostatnio została twarzą wiosennej kolekcji La Manii oraz antyperspirantu Rexona. Współpracowała także z polską marką obuwniczą Carinii. Właśnie ukazała się nowa sesja Sablewskiej dla Carinii. Co tym razem promuje stylistka?

POLECZMY: LA MANIA. Zobacz pokaz Mind Blow w pigułce [WIDEO]

Maja Sablewska wystąpiła właśnie w nowej sesji wizerunkowej marki Carinii. Stylistka i kreatorka wizerunku postanowiła użyczyć swojego wizerunku marce już po raz kolejny z rzędu. Maja od kilku lat zachęca bowiem Polki do kupowania produktów tego brandu. W jaki sposób robi to tym razem?

Maja Sablewska pozowała do zdjęć kampanii wizerunkowej marki w różnych butach Carinii, do których dobrała m.in. czarną koszulkę nocną, złotą skórzaną ramoneskę, czarne skórzane legginsy, czerwony żakiet w stylu oficerskim oraz… żółte futerko! Te stylizacje idealnie nadadzą się na niejedną wiosenną imprezę czy event!

ZOBACZ TEŻ: MAJA SABLEWSKA przyznała się do poważnego uzależnienia!

Myślcie, że Maja Sablewska będzie łączyła te buty z ubraniami marki La Mania, której twarzą na ten sezon również została? Przyznajemy, że propozycje Joanny Przetakiewicz całkiem dobrze by do nich pasowały!

A pamiętacie film promocyjnyLa Manii, w którym Maja Sablewska wystąpiła w towarzystwie półnagiego, wytatuowanego modela? Jest bardzo sexy!

Te ujęcia rozpalają naszą wyobraźnię po dziś dzień! Też tak macie? ;-)