Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski są parą już od czterech lat, a w kwietniu tego roku zaręczyli się podczas romantycznej wyprawy do Nowego Jorku.

Niestety, szybko okazało się, że przepełniony pracą tryb życia gwiazdy i jej ukochanego nie najlepiej wpływa na ich związek. Para zaczęła się mijać i nie miała nawet czasu na wyjaśnienie sobie przyczyn piętrzących się w ich relacji problemów.

Choć Sablewska wcześniej nie komentowała rewelacji tabloidów na temat kryzysu w swoim związku, to teraz odważyła się na szczere wyznanie.

- Nienawidzę poprawności politycznej, więc powiem szczerze: jesteśmy tylko ludźmi. Zdarzają nam się problemy, zdarzają się trudne sytuacje. Staramy się być szczerzy między sobą, przede wszystkim staramy się mieć szczerą relację. I mamy miłość, to najważniejsze - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Maja Sablewska.

Wyznanie gwiazdy, całkiem wygodnie, zbiegło się z premierą piątego sezonu jej programu "Sablewskiej sposób na modę", który wczoraj zadebiutował na antenie TVN Style.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Maja Sablewska - Wymyśliła... dbanie o wizerunek?