Maja Sablewskamoże w ostatnim czasie pochwalić się wieloma powodzeniami. Jej program "Sablewskiej sposób na modę" bije rekordy oglądalności, po raz drugi została ambasadorką marki obuwniczej Carinii i pojawiła się na długo wyczekiwanej okładce magazynu "Playboy".

Jakby tego było mało, stylistce poszczęściło się także na polu uczuciowym. Niezmiennie od kilku lat związana jest z muzykiem, Wojtkiem Mazolewskim.

Była menadżerka gwiazd wielokrotnie podkreślała jednak, że jest szczęśliwa w tym związku i nie potrzebuje zmian w postaci zaręczyn, czy też ślubu.

- Marzyłam o miłości i ona się pojawiła. Dla mnie historie pod tytułem "zaręczyny i ślub" to tylko jakiś etap, który jest przecież budowany na fundamencie miłości - zdradziła w jednym z wywiadów.

Na facebooku zarówno Maja, jak i jej chłopak pochwalili się uroczymi zdjęciami z podróży do Nowego Yorku.

Jedno ze zdjęć opublikowane przez stylistkę na którym para pozuje razem jest wyjątkowo romantyczne i daje wiele do myślenia...

"Magiczny moment. Empire State Building in NY." - czytamy pod zdjęciem.

Na reakcję użytkowników nie trzeba było długo czekać. Ci od razu zasypali Maję Sablewską pytaniami o... zaręczyny! Niestety sama zainteresowana milczy...

Myślicie, że nowojorski klimat sprawił, że muzyk postanowił oświadczyć się Mai?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Maja Sablewska - Zakochana w sobie?