Maja Sablewska słynie z tego, że zmienia wizerunek kobiet oraz pomaga im uwierzyć w siebie. Była menadżerka Edyty Górniak, Dody i Mariny Łuczenko prowadzi w TVN Style program Sablewskiej Sposób Na Modę. Jego bohaterki to zwykłe kobiety, którym Sablewska pomaga zmienić życie o 180 stopni. Sama nie ukrywa, że jest podoba do tych, których życie rewolucjonizuje. W jednym z wywiadów przyznała, że ma kompleksy, a gdy była nastolatką daleko jej było do szkolnej piękności.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Maja Sablewska: Mam mnóstwo kompleksów - nie mam tyłka, nie mam cycków

Sama Maja Sablewska uchodzi zresztą za królową metamorfozy. Przyznać trzeba, że z biegiem lat Maja zmieniła się nie do poznania! Dziś jest piękną szczupłą blondynką z nogami do nieba, która doskonale wie, jak podkreślić swoje atuty.

Maja Sablewska kocha modę na tyle, że okazjonalnie projektuje. Stworzyła autorską linię dla marki Mohito (projektowały dla niej także Anja Rubik i Anna Jagodzińska), a teraz zaprojektowała minikolekcję dla polskiej marki Diverse.

Sablewska jest utożsamiana ze spektakularnymi przemianami, których sama jest ucieleśnieniem. Najpierw jako celebrytka, jurorka w popularnych telewizyjnych talent show, przez lata wytężonej pracy osiągnęła silną pozycję na rynku modowym - zachwycają się producenci.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Taką metamorfozę przeszła Maja Sablewska

Kolekcja ‪#‎bymajasablewska‬ collection dla marki DIVERSE jest odzwierciedleniem stylu Mai Sablewskiej oraz jej modowych inspiracji. Moda to dla Sablewskiej styl, którym tym razem podzieliła się z Diverse. Jej autorska kolekcja przeznaczona jest dla kobiet ceniących wygodę i jakość. Zawiera kilka fasonów klasycznych produktów, które powinna posiadać każda kobieta. Wybrane modele, dodatkowo zostały wzbogacone hasłami, które przyświecają Artystce w codziennym życiu, które ją motywują i napędzają do działania: Gotta be strong, Be the change, Make a wish, Love yourself i Open your mind. 

Mają one zachęcać kobiety do odnajdywania wewnętrznej siły, by nie zatraciły siebie i swojej kobiecości.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Maja Sablewska zaprojektowała własną kolekcję butów

Kolekcję #byMajaSablewska tworzy 13 modeli ubrań i 3 modele akcesoriów. To także zamierzony efekt, którego charyzmę podkreśla sama Maja: „13-stka jest dla mnie bardzo szczęśliwa, otwiera nowy etap w życiu…”

Kolekcja Diverse jest dostępna w sklepie online na diversesystem.com, w wybranych salonach stacjonarnych w Polsce.

Zobaczcie w naszej GALERII wybrane modele z kolekcji Mai Sablewskiej dla Diverse