Maja Sablewska to jedna z tych gwiazd, które lubią eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Kilka tygodni temu gwiazda wystąpiła w spocie promującym wiosenno-letnią kolekcję marki La Mania. Potem na łamach magazynu "Gwiazdy" wyznała, że jest uzależniona od tatuaży i planuje zrobić sobie ich jeszcze co najmniej kilka. Teraz gwiazda TVN Style postawiła na kolejną metamorfozę i po raz kolejny zmieniła fryzurę. Jak obecnie wygląda?

ZOBACZ: MAJA SABLEWSKA przyznała się do poważnego uzależnienia!

Na przestrzeni lat Maja Szablewska często się zmieniała swój wizerunek. Obecnie uchodzi za ikonę stylu, a ze swojego charakterystycznego rockowego wizerunku uczyniła znak rozpoznawczy. Od kilku lat z powodzeniem rozwija swoją karierę, prowadząc program "Sablewskiej sposób na modę" w TVN Style. W zeszłym roku na głównej antenie TVN mogliśmy oglądać także jego rozszerzoną wersję pt. "Sablewskiej sposób na…". Gwiazda często angażuje się w kampanie marketingowe i realizuje z powodzeniem swoje marzenia związane z kreowaniem wizerunku gwiazd i osób prywatnych. Często zmienia także swój image. Tak jak zrobiła to teraz.

Maja Sablewska zamieściła w weekend na swoim Instagramie zdjęcia, na których przechodzi metamorfozę. Gwiazda zdecydowała się skrócić swoje długie blond włosy o kilkanaście centymetrów. Nie zmieniła za to ich koloru, co świadczy o tym, że bardzo polubiła blond!

POLECAMY TEŻ: LA MANIA Zobacz pokaz Mind Blow w pigułce [WIDEO]

Przy okazji gwiazda zapowiedziała też w sieci kolejną odsłonę kampanii wizerunkowej na wiosnę i lato dla marki Carinii, z którą stylistka współpracuje od kilku sezonów.

Czy tym razem materiały reklamowe będą równie zachęcające do zakupu obuwia marki Carinii jak w poprzednich sezonach? O tym przekonamy się zapewne już wkrótce.

Tymczasem zobaczcie w naszej GALERII, jak Maja Sablewska prezentuje się w nowej, krótszej fryzurze.

Faktycznie wygląda w niej lepiej niż do tej pory?