Majka Jeżowska w "The Voice Kids"? Plotki na temat udziału piosenkarki w muzycznym talent show krążyły na długo przed rozpoczęciem emisji pierwszego sezonu. Ostatecznie okazało się, że popularna autorka twórczości dla dzieci nie ma nic wspólnego z tym projektem. W jednym z ostatnich wywiadów gwiazda powróciła do tego wątku. Zapytana o to, czy ogląda "The Voice Kids" Majka Jeżowska odpowiedziała, że oglądała ostatni odcinek i w zobaczyła w programie wiele znajomych twarzy.

- Muszę ci powiedzieć, że w każdym talent show dla dzieci w Polsce większość uczestników stanowią laureaci mojego festiwalu. Jestem z nich bardzo dumna, kibicuję im i trzymam za nich kciuki, bo to ja pierwsza ich słyszę, zanim pojawią się w telewizji. Dlatego dużo osób mnie pyta: "Majka, jakim cudem ty nie jesteś jurorką w żadnym z telewizyjnych talent show?" - powiedziała w rozmowie z "Party".

Majka Jeżowska o Voice Kids

Co ciekawe, Majka Jeżowska zdradziła też, że nikt jej nigdy nawet nie zaprosił na casting do Voice Kids. Czy widziałaby tam miejsce dla siebie?

Powiem ci szczerze, „The Voice Kids” byłby o wiele ciekawszy, gdyby obok Michała Kwiatkowskiego w jury zasiadła Majka Jeżowska (śmiech). Nie byłam nawet zaproszona na casting i nie chcę rozwijać tego wątku. Połowę dzieci z tego programu znam bardzo dobrze a moją faworytką do zwycięstwa jest bardzo piękna i zdolna laureatka ubiegłorocznego festiwalu Rytm i Melodia - mówi w wywiadzie.

Wygląda na to, że piosenkarka nie do końca rozróżnia też braci Kwiatkowskich. Przypomnijmy, że to przecież Dawid a nie Michał zasiada w jury "The Voice Kids". ;-)

Chcielibyście oglądać Majkę Jeżowską w drugim sezonie "The Voice Kids" lub innym talent show?