Majka Jeżowska jest jedną z czołowych polskich artystek. Wokalistce największą popularność przyniosły piosenki wykonywane dla dzieci. Autorka takich hitów jak "A ja wolę moją mamę" czy "Wszystkie dzieci nasze są" mimo że przed kilkoma dniami obchodziła swoje 60. urodziny wciąż imponuje znakomitą sylwetką oraz wyglądem. Jurorka programu "Star Voice. Gwiazdy mają głos" w rozmowie z "Super Expressem" zdradziła jednak, że nie zawsze była zadowolona ze swojej urody. Piosenkarka jakiś czas temu poddał się operacji plastycznej nosa, który przez wiele lat był jej największym kompleksem. 

Majka Jeżowska szczerze o operacjach plastycznych 

- Nie lubię patrzeć na swoje stare zdjęcia, na których mam krzywe zęby i krzywy nos. Nie ukrywam, że zadbałam o swój nowy uśmiech, nosiłam aparat chyba 3 lata i wyprostowałam sobie nos, jak wiele kobiet na świecie. Szczególnie nos wprawiał mnie w kompleksy, przeszkadzał podczas występów i wywiadów telewizyjnych, bo zawsze musiałam pilnować ustawienia lewym półprofilem do kamery, żeby nie było widać garbka - wspomina Jeżowska. 

Artystka dodała również, że jest zadowolona ze swojej przemiany i mimo upływu kolejnych lat wciąż czuje się młodo. 

- Gdzieś w środku mam naturę małej dziewczynki, która jest czasem naiwna, lubi się bawić, jest ciekawa świata i bardzo wrażliwa. A skoro czuję się tą małą dziewczynką, to nie zgadzam się, żeby mieć siwe włosy i chodzić po świecie zgarbiona i zgorzkniała. Muszę mieć siłę, aby skakać. Dopóki podobam się samej sobie w lustrze to mam w oczach blask, który przyciąga innych. Jestem pewna, że nigdy nie będę smutną babcią w szarej garsonce - zdradziła "Super Expressowi". 

Stare i nowe zdjęcia Majki Jeżowskiej znajdziecie w naszej galerii. 

 ZOBACZ TAKŻE: Majka Jeżowska w Japonii. Zaśpiewała z synem na karaoke "Shallow" Lady Gagi i Bradleya Coopera