Majka Jeżowska uwielbia spędzać czas z rodziną. Kilka dni temu razem z synem Wojtkiem i jego dziewczyną Sophie wybrali się na zasłużony wypoczynek do Japonii. Wszyscy troje byli bardzo podekscytowani gdyż był to ich pierwszy wspólny wyjazd. Piosenkarka na Instagramie chętnie dzieliła się zdjęciami z tego wyjazdu. Tylko nam artystka opowiedziała o dość niecodziennej sytuacji, do której doszło w lokalnym barze karaoke.

- Mój syn był już trzeci raz w Tokio i wiedziałam, że ma znajomego Japończyka, który jest przedstawicielem amerykańskiej firmy w Tokio i on zamówił karaoke. Myślałam, że to karaoke jest tak jak u nas - sala, siedzą sobie ludzie przy drinku, wybierają sobie piosenkę i śpiewają przed publicznością, bo tak wygląda karaoke w Stanach i u nas chyba też. A w Japonii są pokoiczki małe, jak w burdelu. Idziesz sobie wąskim korytarzem i masz swój pokój i to jest prywatne karaoke, co tłumaczy się tym, że oni są dosyć nieśmiali i są skromni, bardzo zamknięci, więc nie śpiewają przy publiczności tylko wśród swoich. I tam można palić i pić sake. Wchodzi kelnerka i wnosi sake. Syn mi zrobił niespodziankę. Każdy wybierał swoje, śpiewał o, co chce, a Wojtek mówi “dobra, śpiewamy razem”, a ja “co?”, “no zobaczysz”. I wrzucił “Shallow” Lady Gagi i Bradleya Coopera. A ja sobie myślę: przecież ja nigdy tego nie śpiewałam, oczywiście znam z radia i filmu, ale nie wiedziałam, czy mi pasuje tonacja czy cokolwiek. On zaczął śpiewać, no i ja weszłam i było naprawdę fajnie. Fajnie brzmieliśmy i potem wrzuciliśmy to na Facebooka. To było przeżycie, że razem z synem zaśpiewałam “Shallow” i fajnie wyszło, bez próby, bez niczego - opowiada Majka.

Majka Jeżowska w Japonii przed premierą "Ostatniej Syreny"

W kraju kwitnącej wiśni artystka oprócz fotografowania, zwiedzenia zabytków i poznawania nowej kultury zbiera siły, gdyż stoi przed nią niezwykłe wyzwanie! A jest nim udział w ekomusicalu pt. "Ostatnia Syrena" wyreżyserowanym przez Michała Walczaka. Musical, który nawiązuje do kultowej komedii "Hydrozagadka" Andrzeja Kondratiuka będzie można zobaczyć już w poniedziałek 18 listopada o godz. 20:00 w warszawskim klubie Niebo

Za muzykę odpowiada Marta Zalewska i Krzysztof Pacan. W projekt zaangażowani są także Santiago Bello (choreografia), Patryca Fitzet (kostiumy), Dawid Grzelak (projekcje wideo), Piotr Pieczyński (reżyseria światła), Magdalena Kocurek (charakteryzacja). Na scenie Majce Jeżowskiej towarzyszyć będą: Paweł Izdebski, Dominika Kachlik, Krzysztof Pacan, Michał Piotrowski, Bartosz Szpak, Jakub Wocial i Marta Zalewska.

Zobacz zdjęcia Majki Jeżowskiej z Japonii w naszej GALERII >>