Doskonałym rozwiązaniem na upalne dni są mineralne kosmeceutyki Jane Iredale. Na szczególną uwagę zasługują bazy mineralne czyli minerały w płynie, pudry sypkie i prasowane oraz korektory, a także produkty pochłaniające nadmiar sebum czyli Absence i Pure Matt. Zawierają one naturalne filtry przeciwsłoneczne (dwutlenek tytanu i tlenek cynku), które zapewniają ochronę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Dodatkową zaletą takiego makijażu jest wodoodporność- pozostanie na twarzy nawet przez 80 minut przebywania w wodzie! Więcej na www.sklep.proteapolska.pl lub www.proteapolska.pl

Stosowanie kosmeceutyków mineralnych Jane Iredale zapobiega także procesom starzenia, dzięki zawartości witamin, antyutleniaczy oraz naturalnej blokady przeciwsłonecznej. Kosmeceutyki nie zatykają porów skóry, dzięki czemu może ona prawidłowo oddychać i funkcjonować. Makijaż mineralny Jane Iredale nie tylko upiększa ale też pielęgnuje skórę objętą przebarwieniami, trądzikiem młodzieńczym czy różowatym, jak również tuszuje sińce i blizny. Unikalność kosmeceutyków mineralnych polega również na perfekcyjnym skorygowaniu zmarszczek i nadaniu skórze iluzji perfekcji. Jest to możliwe dzięki odbijaniu światła przez minerały zawarte w kosmetykach dzięki czemu mamy wrażenie, że skóra jest rozświetlona, świeża i gładka.

Sezon letni to kwintesencja subtelności i delikatności. Make-up ma podkreślić i wydobyć naturalne piękno drzemiące w każdej kobiecie. Kosmetyki Jane Iredale występują w tonacjach zbliżonych do tonacji cery i wyglądają naturalnie na każdym rodzaju karnacji. W związku z tym każda kobieta, niezależnie od wieku, może swobodnie korzystać z produktów Jane Iredale. Dlatego cieszmy się latem, słońcem i pięknym wyglądem ale nie zapominajmy przy tym o zdrowiu i odpowiedniej pielęgnacji naszej skóry. To ona powinna być naszą największą ozdobą.